Natura Siberica For Men Only

kozmetická sada I.

Natura Siberica For Men Only kozmetická sada I.
Natura Siberica For Men Only kozmetická sada I.
Poškodený obal
kozmetická sada I.
16,90

Kód: NTR03063 | 1 ks na sklade

Nový nerozbalený produkt so 100 % obsahom, ktorý má iba poškodený obal.

Sada obsahuje: osviežujúci sprchový gél Biely medveď 250 ml + super tonizujúci krém na tvár Sila vlka 50 ml + energizujúci šampón pre telo i vlasy 2v1 Zúrivosť tigra 250 ml

ks
Kuriérom GLS
štvrtok 27. 6. 2019
Osobný odber
štvrtok 27. 6. 2019
Natura Siberica For Men Only
kozmetická sada I. | 16,90

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
kozmetická sada
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Natura Siberica

Ruská značka Natura Siberica sa špecializuje na výrobu a predaj organickej kozmetiky. Jej bohatá ponuka zahŕňa desiatky kvalitných produktov určených pre zákazníkov všetkých vekových kategórií.

Všetky výrobky značky Natura Siberica sú inšpirované divokou prírodou Sibíri a Ďalekého východu. V ich zložení nájdete napríklad láskavec chvostnatý, komonicu bielu, slez liečivý a ďalšie rôzne zaujímavé byliny. Mnohé z nich Natura Siberica pestuje na vlastnej farme – prvej svojho druhu v Rusku.

Natura Siberica kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Nie je bez zaujímavosti, že táto spoločnosť priebežne organizuje dobrodružné expedície, ktorých hlavnou náplňou je hľadanie nových ingrediencií. Okrem toho spolupracuje s rôznymi vedeckými inštitúciami a odbornými pracoviskami.

Kozmetika Natura Siberica je účinná, ekologická a v neposlednom rade finančne dostupná. O jej výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že v priebehu rokov dostala celý rad prestížnych ocenení a certifikátov. Značka Natura Siberica určite zaujme všetkých jedincov, ktorí hľadajú kvalitnú kozmetiku za priaznivé ceny.