Nioxin System 3 Color Safekozmetická sada III. (pre farbené vlasy) unisex

Nioxin System 3 Color Safe kozmetická sada III. (pre farbené vlasy) unisex
Nioxin System 3 Color Safe kozmetická sada III. (pre farbené vlasy) unisex
kozmetická sada III. (pre farbené vlasy) unisex
21,20

Kód: NIO02212 | Na sklade

čistiaci šampón 150 ml + revitalizačný kondicionér pre pokožku hlavy 150 ml + starostlivosť na vlasy a vlasovú pokožku 50 ml

1
Večerné doručenie
pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu Nioxin System 3 Color Safe
Vlastnosti

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom Nioxin System 3 Color Safe. Balíček plný vlasovej starostlivosti ako darček vždy poteší.

Vlastnosti:

  • mix kozmetických produktov na každodenné použitie
  • vlasová starostlivosť pre krásne vlasy plné života
  • na regeneráciu a výživu vlasov
  • na farbené vlasy
  • na rednúce vlasy
  • na suché vlasy
  • krásne zabalené

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Typ vlasov
farbené vlasy, jemné vlasy, rednutie a vypadávanie vlasov
Účinok
hustota a vitalita, stimulácia rastu, upokojenie, výživa
Typ sady
výhodné balenie
Typ pokožky hlavy
citlivá pokožka hlavy, normálna pokožka hlavy, svrbiaca pokožka hlavy

O značke Nioxin

Americkú značku Nioxin založila v roku 1987 Eva Graham, ktorá sa krátko po prvom pôrode začala hlbšie zaujímať o alopéciu a problematiku jej liečby. Vďaka spolupráci s odborníkmi na dermatológiu a ďalšie vedné odbory sa jej nakoniec podarilo dosiahnuť jej hlavný cieľ – vyvinúť novú generáciu prípravkov proti vypadávaniu vlasov. Netrvalo dlho a Nioxin Research Laboratories sa stali jednou z najúspešnejších spoločností pôsobiacich v tomto segmente trhu.
Nie je žiadnym tajomstvom, že boj s alopéciou je veľmi náročný. Pokiaľ však včas rozpoznáte jej príznaky a podniknete patričné opatrenia, môžete predísť nutnosti podstúpiť chirurgickú terapiu. Na tomto mieste je potrebné podotknúť, že Nioxin zabodovala v klinických testoch aj spotrebiteľskom prieskume (viac ako 70 % respondentov zaznamenalo viditeľné zlepšenie už počas prvého mesiaca).
Produkty Nioxin sú rozčlenené do niekoľkých základných radov: Thinning Hair System Kits (v súčasnosti zahŕňa celkovo šesť systémov pre rôzne typy vlasov), Scalp Renew (anti-aging ošetrenie dostupné iba vo vybraných salónoch krásy + sérum proti lámavosti vlasov určené na domáce použitie) a Intensive Treatment (pre riešenie špecifických problémov).
Na záver dodajme, že kozmetika Nioxin opakovane triumfovala v prestížnej súťaži Stylist Choice Award a na jej účinky prisahá celý rada celebrít aj profesionálnych kaderníkov. Ľahko sa aplikuje a má pH 5,0 až 7,5. Niektoré výrobky navyše obsahujú SPF (Sun Protection Factor) 15.
Značka Nioxin iste zaujme všetkých jedincov, ktorí majú strach z plešivosti, zháňajú šampóny, kondicionéry či regeneračné masky špičkovej kvality, túžia po krásnej a bohatej hrive.  

Recenzie Nioxin System 3 Color Safe

tracking pixel