Nuxe Huile Prodigieuse

Nuxe Huile Prodigieuse
Nuxe Huile Prodigieuse
Nuxe Huile Prodigieuse
21,90

Kód: NUX02584 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: multifunkčný suchý olej na tvár, telo a vlasy Huile Prodigieuse® 30ml + ultra výživný balzam na pery Rêve de Miel® 15 g + krém na ruky a nechty pre suchú pokožku Rêve de Miel® 30 ml + upokojujúci a hydratačný krém pre normálnu pleť so sklonom k podráždeniu 48 h Crème Fraîche® de beauté 15 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 23. 4. 2019
Osobný odber
streda 24. 4. 2019
Nuxe Huile Prodigieuse
| 21,90

Vlastnosti

Kedy používať
na deň
SPF
bez SPF
Typ oleja
ostatné rastlinné oleje

O značke Nuxe

Kozmetika Nuxe v sebe spája silu prírody, účinnosť vedy a potešenie zmyslov pre maximálnu radosť z používania. Toto spojenie sa odráža v samotnom názve značky, ktorý vznikol kombináciou slov „Nature“ a „Luxury“, aj vo všetkých Nuxe produktoch. Kozmetika Nuxe neobsahuje parabény ani minerálne oleje.

Značka Nuxe sa postupne vyvíjala už od počiatku 50. rokov. Skutočný život jej však v roku 1989 vdýchla až Aliza Jabès, priaznivkyňa aromaterapie a tiež neskoršia zakladateľka konceptu Nuxe Spa. Hneď prvý prípravok, ktorý sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžite obrovský úspech a dnes je ikonickým produktom značky.

Spoločnosť Nuxe sa aktívne zaoberá výskumnou činnosťou a všetky výrobky sú vyvíjané s použitím originálnych metód založených na poznatkoch modernej botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexný rad prípravkov starostlivosti o tvár a telo aj Nuxe parfém inšpirovaný práve charakteristickou vôňou legendárneho suchého oleja.