Nuxe Huile Prodigieusekozmetická sada II. (s vyživujúcim účinkom) pre ženy

Nuxe Huile Prodigieuse kozmetická sada II. (s vyživujúcim účinkom) pre ženy
Nuxe Huile Prodigieuse kozmetická sada II. (s vyživujúcim účinkom) pre ženy

Kód: NUX02584 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Huile Prodigieuse® multifunkčný suchý olej na tvár, telo a vlasy 30 ml + Rêve de Miel® ultra výživný balzam na pery 15 g + Rêve de Miel® krém na ruky a nechty pre suchú pokožku 30 ml + Crème Fraîche® de beauté 48 h upokojujúci a hydratačný krém pre normálnu pleť so sklonom k podráždeniu 15 ml

  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Kedy používať
na deň
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ oleja
ostatné rastlinné oleje

O značke Nuxe

Kozmetika Nuxe v sebe spája silu prírody, účinnosť vedy a potešenie zmyslov pre maximálnu radosť z používania. Toto spojenie sa odráža v samotnom názve značky, ktorý vznikol kombináciou slov „Nature“ a „Luxury“, aj vo všetkých Nuxe produktoch. Kozmetika Nuxe neobsahuje parabény ani minerálne oleje.

Značka Nuxe sa postupne vyvíjala už od počiatku 50. rokov. Skutočný život jej však v roku 1989 vdýchla až Aliza Jabès, priaznivkyňa aromaterapie a tiež neskoršia zakladateľka konceptu Nuxe Spa. Hneď prvý prípravok, ktorý sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžite obrovský úspech a dnes je ikonickým produktom značky.

Spoločnosť Nuxe sa aktívne zaoberá výskumnou činnosťou a všetky výrobky sú vyvíjané s použitím originálnych metód založených na poznatkoch modernej botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexný rad prípravkov starostlivosti o tvár a telo aj Nuxe parfém inšpirovaný práve charakteristickou vôňou legendárneho suchého oleja.

Recenzie Nuxe Huile Prodigieuse