Prejsť na hlavný obsah

SAINT-GERVAIS MONT BLANC

SAINT-GERVAIS MONT BLANC

Upokojujúce a regeneračné účinky termálnej vody z francúzskej horskej oblasti pri Saint-Gervais vo svojej pleťovej a telovej kozmetike využíva značka Saint-Gervais Mont Blanc. Všetky jej produkty obsahujú vďaka termálnej vode vysokú koncentráciu minerálov a sú ideálne pre citlivú, atopickú a ekzematickú pokožku či pleť náchylnú na akné.

História francúzskej značky Saint-Gervais Mont Blanc sa začala v roku 1807, keď notár Joseph-Marie Gontard otvoril kúpele Saint-Gervais, potom čo dal zanalyzovať vodu z horúceho prameňa Saint-Gervais a zistil, že je bohatá na minerály ideálne na regeneráciu poškodenej kože. V kúpeľoch sa začali zotavovať ľudia s rôznymi kožnými problémami vrátane vážnych popálenín. V roku 2012 vznikol prvý rad pleťovej starostlivosti využívajúci termálnu vodu Saint-Gervais Mont Blanc, ktorú v roku 1996 uznala Francúzska akadémia medicíny pre jej priaznivé účinky na citlivú a atopickú pleť.

Objavte aj vy kozmetiku Saint-Gervais Mont Blanc obsahujúcu minerály ako je horčík, síra, sodík, vápnik, draslík, antioxidačný mangán a bór podporujúci regeneračné procesy. Medzi bestsellery patrí aj termálna voda v spreji Saint-Gervais Mont Blanc, ktorú môžete použiť ako upokojujúce sérum, ale aj na make-up ako fixačný sprej. Obľúbený je aj vyživujúci denný krém Saint-Gervais Mont Blanc, regeneračný nočný krém Saint-Gervais Mont Blanc či upokojujúci telový balzam Saint-Gervais Mont Blanc.

celý text skryť text