Prejsť na hlavný obsah

SENSAI

O značke Sensai

Inšpirovaná hľadaním nekonečnej krásy – kozmetika Sensai kombinuje modernú technológiu starostlivosti o pleť so silou vzácneho hodvábu Koishimaru. Toto mimoriadne spojenie vedy s prírodou a japonským citom pre estetiku funguje v absolútnej harmónii s telom a posilňuje prirodzenú krásu každého z nás.

Kozmetika Sensai je súčasťou značky Kanebo, ktorej história siaha až do roku 1887. Kľúčovou ingredienciou Sensai produktov je hodváb Koishimaru, ktorý bol predtým určený iba pre príslušníkov japonskej cisárskej rodiny. Koishimaru stimuluje produkciu kyseliny hyalurónovej, ktorá udržuje pleť dlhodobo hydratovanú a zanecháva ju hodvábne hladkú, vyživenú a krásnu.

Kanebo aj Sensai však veria, že krása znamená viac než len vonkajší vzhľad. Veria, že pocit krásy prináša každému z nás väčšiu odvahu a sebadôveru a vedie k šťastnejšej a usmievavejšej spoločnosti ako celku. Uverte aj vy, vyskúšajte ikonický protivráskový krém Sensai Cellular Performance Cream alebo Sensai make-up a prebuďte svoju individuálnu krásu.

celý text skryť text