Prejsť na hlavný obsah

SVR

O značke SVR

Francúzska kozmetika z dermatologického laboratória SVR má už desiatky rokov jasné poslanie: vytvárať špičkové kvalitné produkty, ktoré šetrne ošetrujú aj tú najcitlivejšiu pleť.

 

História značky SVR sa začala písať už roku 1962, keď si lekárnici Simone a Robert Véretovci založili dermatologické laboratórium. V priebehu rokov prevzali značku syn a neskôr vnuk Véretovcov, ktorí premenili túto malú rodinnú firmu na skutočnú hviezdu dermatokozmetiky.

Všetky produkty starostlivosti o pleť boli dermatologicky testované na citlivej pleti pod dohľadom expertov z odboru. Kozmetika SVR si vďaka uvedeniu desiatok jedinečných produktov získala dôveru dermatológov aj spokojných zákazníkov vo viac než 45 krajinách sveta. Napriek tomu, že značka SVR neustále rastie, stále zostáva nekompromisne verná svojim hodnotám – etickému prístupu, spoľahlivosti a prvotriednej kvalite.

V portfóliu SVR nájdete starostlivosť o telo aj pleť – od populárneho séra SVR Densitium cez čistiace gély a odličovače až po účinný hydratačný SVR Crème. Vyskúšajte francúzsku kvalitu na vlastnej koži aj vy!

celý text skryť text