TIGI Bed Head Oh Bee Hive! kozmetická sada (pre ženy)

1×
TIGI Bed Head Oh Bee Hive! kozmetická sada (pre ženy)
TIGI Bed Head Oh Bee Hive! kozmetická sada (pre ženy)

Kód: TIG04081 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Bed Head objemový sprej pre ženy 311 ml + Bed Head matný suchý šampón pre ženy 238 ml

Popis produktu TIGI Bed Head Oh Bee Hive!
Vlastnosti

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom TIGI Bed Head Oh Bee Hive!. Balíček plný vlasovej starostlivosti ako darček vždy poteší.

Obsah sady:

  • Bed Head objemový sprej pre ženy 311 ml
  • Bed Head matný suchý šampón pre ženy 238 ml

Vlastnosti:

  • skvele sa hodí ako darček
  • poteší všetky ženy
  • pre perfektný styling vlasov
  • pre dokonalý tvar a objem vlasov

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Druh balenia
sprej
Konzistencia
voda
Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
objem vlasov, regulácia nadmerného mazu
Typ sady
darčeková sada
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy
Stupeň fixácie
stredná fixácia

O značke TIGI

p>Kozmetika TIGI | Spoločnosť TIGI založili v roku 1986 štyria bratia Mascolovci – potomkovia slávneho talianskeho kaderníka Franca Mascolo, medzi ktorého stálych zákazníkov patrili aj legendárne herečky Sophia Loren a Gina Lollobrigida. Toni, Guy, Bruno a Anthony kráčali v šľapajach svojho otca a v podstate z ničoho vybudovali prestížnu sieť kaderníckych salónov Toni & Guy. Tá má dnes viac než 420 pobočiek v 42 krajinách po celom svete.
Výnimočnosť produktov TIGI teda spočíva najmä v tom, že sú navrhované profesionálnymi vlasovými stylistami pre potreby iných profesionálnych vlasových stylistov. S tým súvisí aj skutočnosť, že TIGI Creative Team každý rok vymýšľa nové kolekcie účesov, určené výhradne na propagáciu troch kľúčových radov tejto exkluzívnej značky – Bed Head, S-Factor a Catwalk.
Práve posledná spomínaná predstavuje pomyselný most spájajúci svety krásnych vlasov a špičkovej módy. Bola to hlavne spolupráca s mladým britským návrhárom Christopherom Kaneom, čo Catwalk posunulo na ďalšiu, ešte vyššiu úroveň. Vďaka tomu teraz kaderníci dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov túžiacich po vizáži filmových či hudobných hviezd. Nie je bez zaujímavosti, že vôňa kozmetiky TIGI Catwalk je inšpirovaná exkluzívnymi parfémami.
Pri výrobe šampónov, kondicionérov, modelovacích pást a ďalších výrobkov TIGI sa často používajú pomerne netradičné ingrediencie. Napríklad autori kolekcie Catwalk Curlesque na základe poznatkov modernej biológie vytvorili tzv. Catwalk Aquacomplex – unikátny „koktail“ z uhorkovej vody a výťažkov z rôznych druhov rias, chalúh aj morského fenikla. Ten sa krátko po svojom uvedení do predaja stal hitom medzi ženami, ktoré nosia vlnité, prípadne kučeravé vlasy. Samostatnú zmienku si zaslúžia takisto luxusné prísady ako kašmír, šampanské alebo perly, nachádzajúce sa v prípravkoch línie S-Factor.
Značka TIGI iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať skvele, ale nemajú chuť tráviť hodiny svojho voľného času v salónoch krásy, hľadajú prvotriednu kvalitu za rozumné ceny, sú hraví, baví ich robiť si kreatívne účesy a vyberajú predovšetkým očami (podľa dizajnu a farby balenia ).  

Recenzie TIGI Bed Head Oh Bee Hive!1