Topvet Original100% klinčeková silica

Topvet Original 100% klinčeková silica
Topvet Original 100% klinčeková silica
10 ml
4,09

Kód: TOP0971 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 7. 4. 2020

Popis produktu Topvet Original
Vlastnosti

Prípravok Topvet Original veľmi šetrne ošetruje vašu kožu a regeneruje ju.

Vlastnosti:

  • navracia pokožke komfortný pocit
  • upokojuje pokožku trpiacu ekzémom, zjemňuje svrbenie a podráždenie

Použitie:
Aplikujte na postihnutú oblasť pokožky podľa potreby aj niekoľkokrát denne.

Vlastnosti

Konzistencia
olej
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Účinok
regenerácia

O značke Topvet

Pôvodne rodinná firma Topvet, založená v roku 1990 MVDr. Jiřím Pantůčkom, patrí k najznámejším českým výrobcom prírodnej kozmetiky a výživových doplnkov. V súčasnosti dodáva na trh stovky prípravkov, ktoré si vďaka svojej účinnosti a nízkej cene získali veľkú obľubu zákazníkov.

Masážne oleje, pleťové krémy, balzamy, bylinné masti a ďalšie výrobky značky Topvet obsahujú iba tie najkvalitnejšie ingrediencie, z ktorých mnohé pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva. V zložení BIO produktov Topvet nenájdete žiadne ropné látky, syntetické farbivá či vône, konzervanty ani živočíšne a GMO zložky.

Nie je bez zaujímavosti, že Topvet myslí aj na majiteľov domácich maznáčikov. Tí určite ocenia napríklad balzamy na pazúriky, čističe očného okolia alebo humátové tablety. Samostatnú zmienku si zaslúži aj detský rad Safari Topvet (sirupy, čaje, mydlá, opaľovacie mlieka a oleje a ďalšie).

Ponuka spoločnosti Topvet zahŕňa, pochopiteľne, aj preparáty určené špeciálne pre jedincov trpiacich rôznymi zdravotnými ťažkosťami – astmatikov, ekzematikov, alergikov atď. Nikoho asi neprekvapí, že Topvet odmieta testovanie na zvieratách a používa recyklovateľný obalový materiál. Okrem ochrany životného prostredia sa zaujíma aj o charitu – podporuje Nadačný fond detskej onkológie Krtek.

Značka Topvet určite zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia nielen po kráse, ale aj po zdraví, zháňajú prvotriedne výrobky pre celú rodinu alebo chcú nepriamo prispieť na dobrú vec.

Recenzie Topvet Original

tracking pixel