Wilkinson Sword Hydro Silk

kozmetická sada I.

Wilkinson Sword Hydro Silk kozmetická sada I.
Wilkinson Sword Hydro Silk kozmetická sada I.
kozmetická sada I.
14,40

Kód: SWO0153 | Viac než 5 ks na sklade

holiaci strojček 1 ks + náhradné hlavice 3 ks

1
Kuriérom GLS
pondelok 26. 8. 2019
Osobný odber
sobota 24. 8. 2019
Wilkinson Sword Hydro Silk
kozmetická sada I. | 14,40

Vlastnosti

Typ sady
kozmetická sada

O značke Wilkinson Sword

Počiatok značky Wilkinson Sword sa datuje do roku 1898, keď sa sečná zbraň zmenila na britvu, predchodcu dnešného holiaceho strojčeka. Od tohto roka sa začala dlhá cesta vývoja holiacich strojčekov a nových technológií, ktoré mužom a neskôr aj ženám uľahčovali osobnú hygienu.
V roku 1971 firma uviedla na trh prvý nástroj, kde čepeľ bola pevne uchytená v plastovom puzdre a nástroj tak bol oveľa bezpečnejší. V roku 1994 značka predstavila prvý dámsky holiaci strojček, ktorý dokázal ženy chrániť pred poranením.
Rok po roku ďalej firma predstavovala ďalšie novinky, ako napríklad štvorčepieľkový pánsky a dámsky holiaci systém, zavedenie titánových čepelí, jednorazové holiace systémy pre mužov aj ženy i rôzne kombinované holiace strojčeky. V roku 2010 Wilkinson Sword uviedla na trh revolučnú holiacu starostlivosť s hydratačným prúžkom, ktorý hydratuje pokožku priamo počas holenia.
Dnes je firma lídrom na svetovom trhu a ženy ani muži si už bez holiacich systémov Wilkinson nedokážu holenie predstaviť. Použite holiace strojčeky, ktoré majú vysokú účinnosť a sú k pokožke šetrné!