Krém na holenie

Najpredávanejšie

Objevte tie nejlepšie krémy na holenie

Ľahké a rýchle oholenie bez podráždenia? Vyberte si holiaci krém v tube, praktickej tyčinke alebo tégliku a drobné odreninky či začervenanie vás už trápiť nemusia.

Prečo používať krém na holenie

  • Krémy na holenie zmäkčujú fúzy a chĺpky a zabraňujú treniu medzi holiacim strojčekom a kožou pri holení. Chránia tak pred podráždením alebo poranením pleti.
  • Holiace krémy sú ideálne na mokré holenie brady či fúzov pomocou britvy, strojčeka alebo klasického ručného holiaceho strojčeka.
  • Krémová konzistencia holiacich prípravkov uľahčuje ich aplikáciu, ktorá sa podobá nanášaniu peny na holenie. Zároveň umožňujú ľahké kĺzanie čepieľky.
  • Veľa krémov na holenie navyše spĺňa funkciu prípravkov pre starostlivosť o pleť – upokojujú, vyživujú a hydratujú. Sú tak ideálnou voľbou pre citlivú alebo suchú pleť.

Náš tip: Na rovnomerné nanesenie krému na holenie použite navlhčenú štetku na holenie.

Krém pred holením

Ak máte extra tvrdé a husté fúzy, vyskúšajte aj špeciálny krém pred holením. Zmäkčí ich a pripraví pleť na holenie. Krémy pred holením – ako už názov napovedá – sa aplikujú ešte pred klasickými prípravkami na holenie ako prvý krok holenia.

Na notino.sk nájdete široký výber holiacich krémov Proraso, American Crew alebo Weleda a ďalších pre citlivú pleť alebo tvrdé fúzy. Nezabúdajte ani na dôkladnú starostlivosť po holení a využite balzamy alebo vody po holení.