Štetka na holenie

Najpredávanejšie

Obľúbili ste si tradičný spôsob holenia a hľadáte kvalitné holiace potreby pre dokonale hladkú tvár? Nevyhnutným príslušenstvom je štetka na holenie, ktorou holiace mydlo či penu rovnomerne nanesiete a rozotriete po celej tvári.

Aké vybrať štetiny?

  • Prírodné štetiny sú klasikou. Medzi tie najlepšie patria štetky na holenie z jazvečích štetín, ktoré sú veľmi jemné k pokožke a vytvoria bohatú penu uľahčujúcu pohyb britvy na holenie.
  • Umelé štetiny možno nepripravia pokožku na holenie tak dobre ako prírodné. Na druhú stranu štetka so syntetickými štetinami je vhodná pre vegánov a osoby s alergiou na zvieraciu srsť. Navyše býva lacnejšia a pomerne dlho vydrží.

Ako používať štetku na holenie?

Pred prvým použitím štetku dôkladne omyte mydlovou vodou. Pri každom ďalšom holení ju stačí len namočiť do horúcej vody. Krúživými pohybmi vytvorte z mydla na holenie bohatú penu a naneste ju na tvár. Hneď po použití štetku opäť opláchnite a nechajte uschnúť. Mokrú štetku nikdy neukladajte do uzavretých nádob ako sú toaletné tašky alebo cestovné puzdrá.

Stavte na kvalitu, vyberte si tú najlepšiu štetku na holenie Wilkinson Sword, Captain Fawcett alebo Edwin Jagger a užite si dokonale oholenú tvár.