Prírodná kozmetika Alima Pure

O značke Alima Pure

Len prírodné, čisté minerály, oleje a vosky a byliny z prírody. To je všetko, čo nájdete v kozmetike Alima Pure. Žiadne toxíny, žiadne dráždivé látky, žiadne konzervačné látky, len čistá krása.

 

Alima Pure make-up neobsahuje parabény, sulfáty, syntetické farbivá, ftaláty, DIMETHICONE, ropné látky, mastenec, oxychlorid bizmutu, ani nanočastice.

Táto kozmetika je prakticky bez alergénov a senzibilizátor a je prirodzene antibakteriálny. Všetky použité zložky sú vytvorené z prírodných minerálov a minerálnych pigmentov, ktoré sú starostlivo vylepšené v laboratóriách podľa veľmi špecifických noriem stanovených FDA a európskou smernicou pre kozmetiku.

Alima Pure make-up je vyrobený z vysoko kvalitných prírodných zložiek, ako je oxid železitý, kaolín a sľuda. Pre maximálny výkon kombinujú minimum prísady. 100% čisto prírodné pigmentové látky sú prospešné pre vašu pokožku tým, že ju chráni proti slnku a pôsobí protizápalovo. Alima Pure sa riadi podmienkami na výrobu podľa európskej certifikácie BDIH, vlastní certifikáty ako Carbon Neutral alebo 1% For Planet, dôležité pre všetky udržateľne zmýšľajúce značky.

Alima Pure je jedna z mála značiek, ktorá sa vyznačuje dlhotrvajúcim efektom a long-wear textúrami aj bez použitia syntetických látok. Preto je vo svete tak obľúbená a má svoje čestné miesto aj u make-up artistov svetových mien. Mohli ste ju vidieť napr. na podujatí New York fashion week.

celý text skryť text

Otvoriť filter Zbaliť filter

cenové rozpätie

Darčeky a akcie

Podkategórie

Kolekcia