ArdellDuo Quickset transparentné lepidlo na umelé mihalnice

2×
Ardell Duo Quickset transparentné lepidlo na umelé mihalnice
Ardell Duo Quickset transparentné lepidlo na umelé mihalnice
Doprava zadarmo
7,60
5 g
Na sklade | Kód: ARD02120
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Prajete si mihalnice dlhé a husté ako žmurkajúca bábika? Lepidlo na umelé mihalnice Ardell Duo vám k nim pomôže v priebehu niekoľkých sekúnd. Môžete tak mať oslnivo dlhé a husté mihalnice, kedykoľvek po nich zatúžite. Vďaka lepidlu si umelé mihalnice upevníte presne ku korienkom prírodných mihalníc a nemusíte sa báť, že by sa vám počas dňa odlepili. Lepidlo zostane po zaschnutí priehľadné.

Vlastnosti:

  • ľahko a rýchlo pripevní umelé mihalnice k očnému viečku
  • po zaschnutí je úplne neviditeľné
  • nedráždi oči ani očné viečka
  • nezaťažuje prírodné mihalnice
  • drží po celý deň

Ako aplikovať:
Naneste primerané množstvo lepidla na základňu umelých mihalníc a opatrne mihalnice prilepte na viečko. Dbajte na to, aby boli umelé mihalnice tesne pri korienkoch vašich mihalníc. Tak dosiahnete prirodzený vzhľad a mihalnice sa vám nebudú odliepať. Nechajte zaschnúť.

Kompletné zloženie

TRANSPARENT: ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER, ALCOHOL DENAT, AMP-ACRYLATES COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERINDARK: ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER, ALCOHOL DENAT, AMP-ACRYLATES COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, SORBITOL, SODIUM CARBONATE, CETEARETH-25, CARBON BLACK (CI77266) Za zloženie výrobku zodpovedá výrobca. Z dôvodu prípadných zmien odporúčame kontrolovať zloženie výrobku priamo na jeho obale.
Celý text

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.