ArdellNaked Lashes nalepovacie mihalnice

Ardell Naked Lashes nalepovacie mihalnice
Ardell Naked Lashes nalepovacie mihalnice
Doprava zadarmo
420
4,50

Na sklade | Kód: ARD02551
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Radi by ste skúsili umelé mihalnice, ale bojíte sa, že to bude veľmi výrazné, máte obavy z ťažkých mihalníc alebo skrátka len preferujete prirodzenejší vzhľad? Potom budú práve pre vás ideálne nalepovacie mihalnice Ardell Naked, ktoré vám oči jemne a prirodzene zvýraznia. Neviditeľná základňa a najkratšia dĺžka mihalníc zaistí nežný a pritom zvodný pohľad.

Vlastnosti:

  • zvýraznia oči a dodajú pohľadu intenzitu
  • vyzerajú maximálne prirodzene
  • vďaka nízkej váhe ich takmer neucítite
  • majú neviditeľnú základňu
  • ideálne, ak s umelými mihalnicami začínate

Ako aplikovať:
Pomocou lepidla aplikujte na vlastné mihalnice a nechajte zaschnúť.

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.