Artdeco Eyeshadow Glamourpudrové očné tiene v praktickom magnetickom puzdre

2×
Artdeco Eyeshadow Glamour pudrové očné tiene v praktickom magnetickom puzdre
Artdeco Eyeshadow Glamour pudrové očné tiene v praktickom magnetickom puzdre

Popis produktu Artdeco Eyeshadow Glamour

Očné tiene Artdeco Glamour kombinujú krémovú textúru s vysoko pigmentovanou trblietavou farbou a pomáhajú vytvoriť profesionálne líčenie.

Vlastnosti:

  • nestierajú sa z očných viečok a nevpíjajú sa do liniek
  • vyznačujú sa dlhodobou farebnou stálosťou
  • perfektne priľnú k očným viečkam a neopadávajú
  • na bežné nosenie aj slávnostné udalosti

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.

Recenzie Artdeco Eyeshadow Glamour

tracking pixel