Beyoncé Heat Wild Orchidparfumovaná voda pre ženy

18×
Beyoncé Heat Wild Orchid parfumovaná voda pre ženy
Beyoncé Heat Wild Orchid parfumovaná voda pre ženy
100 ml
13,00

Kód: BEY0152 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 2. 3. 2020
Osobný odber
pondelok 2. 3. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Beyoncé Heat Wild Orchid
Zloženie

Exotická parfémovaná voda pre ženy Beyonce Heat Wild Orchid je divokou a neutíchajúcou výzvou pre náročné dámy. Vôňa tvorená podľa životného štýlu rovnomennej speváčky a herečky. Esencia, ktorá vás zláka svojou afrodiziakálnou silou a životnou energiou. Podľahnite kompozícii, ktorá vás ohromí.

Beyonce Heat Wild Orchid je parfémovaná voda pre ženy, ktoré doslova milujú kvetinové tóny. Dôkazom toho je aj vybrané zloženie z tropických ingrediencií, ktoré vám vnuknú pocity nekonečných diaľok. Nechajte sa ovanúť orchideou, ostružinami alebo kokosom. Prebuďte v sebe skutočnú zmyselnosť.

Zloženie

Hlava
kokos, granátové jablko, černice
Srdce
zimolez, orchidea, magnólia
Základ
pižmo, ambra
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Beyoncé

Parfémy Beyonce | Beyonce sa vo svete presadila predovšetkým ako bezkonkurenčná americká speváčka, ktorá svoju spevácku kariéru začala v roku 1990. Vďaka jej premiére ctižiadostivosti a ohromnej ​​usilovnosti, viedli kroky Beyonce ďalším umeleckým smerom, ktorým bolo módne návrhárstvo. Z tejto oblasti je už veľmi malý krôčik k produkcii vlastných parfémov, ku ktorým sa Beyonce okrem iného tiež uchýlila. Svojim vlastným individuálnym vkusom a pričinením sa podieľala priamo na samotnom vývoji, ktorý priviedol na trh vône úplne moderné a osobité.

Recenzie Beyoncé Heat Wild Orchid