BHcosmetics Neon Pink

sada štetcov

BHcosmetics Neon Pink sada štetcov
BHcosmetics Neon Pink sada štetcov
BHcosmetics Neon Pink sada štetcov
Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: BHC2117 | Viac než 5 ks na sklade

Sada obsahuje: štetec na púder + štetec na očné tiene + štetec na prechody + skosený štetec na kontúry a rozjasňovač + štetec na make-up + skosený štetec na očné linky a obočie + kozmetická taška  

ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
utorok 20. 11. 2018
BHcosmetics Neon Pink
6 ks | 17,85

Popis kozmetiky BHcosmetics Neon Pink

Sada štetcov na líčenie BHcosmetics Neon Pink vám umožní vytvoriť akékoľvek denné aj večerné líčenie ako od profesionála.

O značke BHcosmetics

BHcosmetics – to sú luxusné pestrofarebné paletky, ktoré si za veľmi krátku chvíľu získali priazeň žien po celom svete! Farebné odtiene paletiek BHcosmetics sa vyznačujú mimoriadne kvalitnou pigmentáciou, skvelou priľnavosťou k pleti a dlhodobou výdržou bez rozmazania. S dekoratívnou kozmetikou BHcosmetics tak môžete dosiahnuť skutočne profesionálneho nalíčenia!

Dekoratívne paletky BHcosmetics sú veľmi luxusné a majú praktické zrkadielko pre jednoduché líčenie. Z pestrých odtieňov všetkých možných farieb si môžete pohodlne každý deň vybrať ten správny odtieň pre vaše nalíčenie. Hravo tak vykúzlite extravagantný i prirodzený štýl.

Okrem jedinečných paletiek ponúka značka BHcosmetics tiež rúže, maskary, púdre a ďalšiu skvelú dekoratívnu kozmetiku! Luxusnú značku BHcosmetics používajú na líčenie tiež profesionálni vizážisti. Doprajte si skutočnú kvalitu a dokonalé nalíčenie s jedinečnými paletkami BHcosmetics!