Bourjois Rouge Edition 12Hourdlhotrvajúci rúž

1×
Bourjois Rouge Edition 12Hour dlhotrvajúci rúž
Bourjois Rouge Edition 12Hour dlhotrvajúci rúž
odtieň 43 Rouge Your Body 3,5 g
5,90

Kód: BOU1448 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 30. 3. 2020

Popis produktu Bourjois Rouge Edition 12Hour
Vlastnosti

Dlhotrvajúci rúž Bourjois Rouge Edition 12 heures sa postará o neodolateľnosť vašich pier. Vďaka svojej výnimočnej textúre dokonale priľne k perám a vydrží na nich bez úprav celý deň

Vlastnosti:

  • má intenzívnu farbu a polomatný zamatový efekt
  • nezaťažuje pery a prináša pocit komfortu
  • má dlhotrvajúcu 12-hodinovú výdrž
  • zanecháva pery hladké a jemné

Zloženie:

  • bambucké maslo – vyživuje pery
  • extrakt z hodvábu

Ako aplikovať:
Rúž nanášajte od stredu pier smerom ku kútikom. Pre dosiahnutie maximálneho krytia aplikujte druhú vrstvu opačným smerom.

Vlastnosti

Aktívne látky
bambucké maslo
Efekt
dlhotrvajúci

O značke Bourjois

Francúzska značka Bourjois, založená v roku 1863 vizionárom Josephom-Albertom Ponsinom, sa špecializuje hlavne na dekoratívnu kozmetiku. Jej prvými produktmi boli voskové make-up tyčinky, určené výhradne pre potreby divadelných hercov a nesúci vtipné názvy ako „Jealous“ („žiarlivý“) či „Lovesick“ („roztúžený“).
Dnes Bourjois dodáva na trh pestrú škálu výrobkov – maskary, ceruzky na oči, rúže, čistiace mlieka, dezodoranty, sprchovacie gély, parfémy a iné – pričom cielia najmä na ženy. Stále sa však snažia držať svojej pôvodnej filozofie a ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Make-upy Bourjois sú odvážne, vkusné a elegantné a hodia sa na každú príležitosť aj náladu. Vôňa vás potom prekvapí svojou zmyselnosťou a intenzitou.
Stojí za zmienku, že „mladšia sestra Chanel“ (ako sa Bourjois sama prezentuje) je doslova posadnutá farbami. V jej katalógu nájdete 400 rôznych odtieňov, pričom štvrtina z nich sa každý rok obmieňa v závislosti od aktuálnych trendov. Veľký dôraz sa kladie aj na dizajn obalov – Bourjois dokonca pravidelne vyrába limitované zberateľské série v štýle vintage.
Bourjois si zakladá tiež na tom, že sa neustále snaží vyvíjať nové, inovatívne prípravky. Okrem iného vynašla maskaru s dvoma koncami (Coup de Théâtre) či práškové očné tiene v šikovnej škatuľke so zabudovanou kefkou (Suivez Mon Regard). Kozmetiku Bourjois s obľubou používajú nielen profesionálni maskéri a stylisti, ale aj celý rad celebrít, ako napr. Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton či členovia populárnej chlapčenskej kapely One Direction.
Značka Bourjois iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať krásne, túžia si vytvoriť svoj vlastný osobitý imidž, sú kreatívni a radi sa líčia.  

Recenzie Bourjois Rouge Edition 12Hour