BrushArt Hair Donutvypchávka do drdola krémová

2×
BrushArt Hair Donut vypchávka do drdola krémová
BrushArt Hair Donut vypchávka do drdola krémová
2,00
(8 cm)
Kód: BRU3427 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
utorok 17. 12. 2019
Osobný odber
utorok 17. 12. 2019
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu BrushArt Hair Donut

Popis:
S produktom BrushArt Hair Donut vytvoríte veľmi jednoducho účes, ktorý je upravený, trendy, elegantný a hodí sa ako k formálnemu tak k ležérnemu štýlu. BrushArt Hair Donut je dostupný v dvoch veľkostiach.

Použitie:
Vytvorte skvele vytvarovaný drdol použitím výplne BrushArt Hair Donut. Zopnite vlasy do vrkoča, ten pretiahnite stredom výplne a potom vlasy rovnomerne rozprestrite cez výplň. Pramene vlasov postupne pripevňujte pinetkami pod výplň. Béžový BrushArt Hair Donut je vhodný pre blond vlasy.

Zloženie:
Vyrobené zo 100 % polyesteru.

O značke BrushArt

Kozmetické štetce BrushArt | BrushArt, ako už názov značky napovedá, premení každodenné líčenie doslova v umenie. Tieto štetce boli špeciálne vytvorené pre dokonalé nalíčenie tváre, očí i pier. Bezchybný make-up vyžaduje precióznosť v nanášaní, ktorú štetce BrushArt dosahujú za použitia kvalitných materiálov.
Ponuku značky BrushArt tvorí ucelená rada kozmetických štetcov pre akýkoľvek typ líčenia. Kolekcia BrushArt Eye je zameraná na štetce na líčenie očí a obočia, kolekciu BrushArt Face tvoria štetce na nanášanie líceniek, púdrov a make-upu, kolekcia BrushArt Lip je zameraná na štetce na nanášanie rúžov a leskov.

Recenzie BrushArt Hair Donut