Bvlgari Omnia Crystallinetoaletná voda pre ženy

169×
Bvlgari Omnia Crystalline toaletná voda pre ženy
Bvlgari Omnia Crystalline toaletná voda pre ženy
Akcia
Odporúčaná maloobchodná cena
83,50

Ušetríte 58%
65 ml
34,75

Kód: BVL0136 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 15. 4. 2020

Popis parfému Bvlgari Omnia Crystalline
Zloženie

Podporte svoju prirodzenú zmyselnosť, kedykoľvek len budete chcieť. Toaletná voda pre ženy Bvlgari Omnia Crystalline sa o to spoľahlivo postará. Táto vôňa sa stane nielen vaším perfektným doplnkom pre každý deň, ale tiež decentnou a sviežou oslavou ženskosti.

  • púdrovo-kvetinová vôňa
  • pre modernú ženu
  • hodí sa na jarné a letné mesiace

Zloženie vône
Exotické tóny ázijského ovocia nashi a bambusu ucítite hneď na začiatku. Potom sa pridá čistá, púdrová vôňa lotosu a v závere vône ucítite zemité balzové drevo.

Príbeh vône
Čistotu a dokonalosť krištáľa nájdete nielen vo vonnej kompozícii, ale aj pri pohľade na flakón vône Bvlgari Omnia Crystalline. Tvorcom tejto žiarivej krištáľovo čistej vône je parfumér Alberto Morillas.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
bambus, nashi
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
lotos
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
balzové drevo
Druh vône
kvetinová, vodná

Napísali sme o Bvlgari Omnia Crystalline
Články

O značke Bvlgari

Predstavte si nekonvenčné materiály, živé farebné kombinácie aj nezameniteľné motívy, ktoré sa snúbia s dokonale vyváženými tvarmi – to je značka Bvlgari. Jej módne aj kozmetické kúsky doplnia vašu osobnosť a padnú vám ako druhá koža.

Talianska módna firma Bvlgari vznikla v Ríme v roku 1884 vďaka mužovi menom Sotirio Bulgari, ktorého meno hrdo nesie dodnes. Značka tak už viac než 130 rokov prináša nielen luxusnú módu, módne doplnky, ale napríklad aj šperky v štýle Art Deco.

Bvlgari je však známe aj výrobou vôní. Nejeden parfum Bvlgari si svojou nezameniteľnou kompozíciou získal srdcia žien aj mužov po celom svete. Napríklad dámska vôňa Bvlgari Omnia, inšpirovaná žiarivými drahokamami, patrí dnes medzi legendy, ktoré sa rokmi dočkali mnohých rôznych obmien v podobe limitovaných aj stálych edícií.

Bvlgari je nielen symbolom dokonalosti, ale zároveň patrí aj medzi tie značky, ktorým nie je ľahostajný osud našej planéty. Aktívne sa podieľa na hľadaní ciest k trvalej udržateľnosti a zaujíma sa aj o rôzne ďalšie globálne výzvy.

Recenzie Bvlgari Omnia Crystalline