Captain Fawcett Ricki Hall´skozmetická sada I. pre mužov

Captain Fawcett Ricki Hall´s kozmetická sada I. pre mužov
Captain Fawcett Ricki Hall´s kozmetická sada I. pre mužov
kozmetická sada I. pre mužov
40,05

Kód: CFW1322 | 2 ks na sklade

olej na bradu 10 ml + vosk na fúzy 15 ml + skladací hrebeň na fúzy

1
Kuriérom GLS
utorok 21. 1. 2020
Osobný odber
utorok 21. 1. 2020
  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Typ sady
darčeková sada
Typ pleti
pre všetky typy pleti

O značke Captain Fawcett

Táto značka nesie meno neohrozeného edwardianského cestovateľov a prieskumníka, kapitána Peabodyho Fawcetta. Ten v roku 1905 bez stopy zmizol počas pátrania po prameňoch tajomnej rieky Ubangi – jedného z hlavných prítokov Konga.

O 92 rokov neskôr bol na povale istého domu objavený starý otlčený kufor s veľmi cenným obsahom. Išlo predovšetkým o toaletné puzdro plné rôznych balzamov, mastí a olejov, ktoré Fawcett a jeho spoločníci počas svojich dobrodružných expedícií používali. Okrem neho sa v polorozpadnutej cestovnej batožine nachádzali tiež obsiahle denníky, ktorých stránky ukrývajú fascinujúce príbehy o nedostatku, vytrvalosti a odvahe prekonávať prekážky, a podrobné zoznamy exotických ingrediencií, z ktorých kapitán vyššie spomínané prípravky vyrábal.

Vďaka tomu dnes v ponuke Captain Fawcett nájdete skutočne unikátne produkty. Nie div, že kozmetika Captain Fawcett si rýchlo získala obrovskú obľubu a na jej účinky prisahá celý rad známych osobností. Značka Captain Fawcett určite zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú podčiarknuť svoj imidž džentlmena, sú nároční, neuspokoja sa s málom a túžia cestovať po svete a objavovať jeho dosiaľ nepoznané krásy.

Recenzie Captain Fawcett Ricki Hall´s