Cartier Roadstertoaletná voda pre mužov

1×
Cartier Roadster toaletná voda pre mužov
Cartier Roadster toaletná voda pre mužov
100 ml

Kód: CAR0036 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Nakúpte nad 50 € a vyberte si svoj perfektný darček v košíku. Akcia platí do vypredania zásob.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Cartier Roadster
Zloženie

Cartier Roadster je citrusovo-drevitá vôňa pre pravých mužov. Zažite nespútanú vášeň a okamihy, kedy vám srdce tepe o závod, s výhradne mužským parfémom od prestížnej značky Cartier. Vôňa sily a energie, ktorá vo vás vyvolá pocity, ako keď vediete vozidlo svojich snov. To je to pravé osvieženie, ktoré sa ukrýva v efektnom dizajne flakónu parfému Roadster. Načerpajte sebavedomie a šarm! Buďte svoj ​​a jedinečný!

Svieža kombinácia citrusov, bergamotu a čistého ozónu vám v prvých chvíľach, keď ucítite vôňu Roadster, zamotá hlavu. Neskôr sa otvoria výrazné tóny pačuli a mäty, ktoré sa vryjú hlboko do vašej pamäte. V závere vás zahalí hrejivý akord sladkej vanilky a vzácneho dreva, ktoré vás odnesie do sveta vlastnej fantázie, kde nič nie je nemožné a vydrží hýčkať vaše zmysly nekonečne dlhú dobu.

Parfémy Cartier sa vyznačujú originalitou a dokážu uspokojiť aj pravého znalca vôní! Ich ponuka je naozaj široká. Na svoje si prídu vyznávači sviežich prírodných tónov, sladších ovocno-kvetinových esencií aj výrazných korenistých akordov! Jedno však majú parfémy Cartier vždy spoločné. A to náboj mužnosti a sily ukrývajúcej sa v luxusnom balení. Vstúpte do sveta adrenalínu a pôžitkov z rýchlej jazdy vo vôni vašich snov s parfémom Cartier Roadster!

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
ozón, citrusy, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
mäta, pačuli
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
vanilka, drevo
Druh vône
aromatická

O značke Cartier

Parfémy Cartier | Cartier iste netreba dlho predstavovať. Ide totiž o jeden z vôbec najslávnejších šperkárskych domov na svete. Málokto však vie, že okrem luxusných náhrdelníkov, hodiniek, prsteňov atď. predáva aj kozmetiku.
Táto francúzska značka, založená v roku 1847 Louisom-Françoisom Cartierom, sa zameriava na tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí vyhľadávajú skutočne exkluzívny tovar a sú ochotní zaň platiť astronomické sumy. Klenoty od Cartiera zdobili a zdobia nielen mnoho slávnych hercov či spevákov, ale aj príslušníkov rôznych kráľovských rodín. Nákup parfémov Cartier vás však rozhodne nezruinuje. Ba práve naopak – ich cena je až prekvapivo nízka.
To isté sa však nedá povedať o flakónoch Cartier, ktoré sa na trhu objavili ešte o niekoľko desiatok rokov skôr než prvé dve vône (Must de Cartier a Santos de Cartier). Tieto úchvatné fľaštičky boli zdobené rýdzim zlatom a drahokamami a bežní smrteľníci si ich v žiadnom prípade nemohli dovoliť.
Cartier sa môže pochváliť tým, že ako jeden z veľmi mála výrobcov kozmetiky má svoju vlastnú parfumérku – slávnu Mathilde Laurent. Tá systematicky vyhľadáva najvzácnejšie a najkvalitnejšie ingrediencie a vytvára z nich popravde umelecké diela, ako Cartier L'Heure Vertueuse III, Cartier Baiser Volé, Cartier de Lune a ďalšie. Stojí za zmienku, že sa venuje tiež príprave parfémov tzv. „na mieru“, táto činnosť je extrémne náročná na trpezlivosť i čas.
Niektoré vône Cartier sú ostré, iné, naopak, sladké. Každá z nich je však plná nespútaných vášní. Napokon, názov vyššie spomínaného Baiser Volé možno preložiť ako „ukradnutý bozk“. Ak chcete podčiarknuť svoj pôvab a zmyselnosť, Cartier je pre vás bezpochyby tou správnou voľbou!
Značka Cartier iste zaujme všetkých jedincov, ktorí sa neboja dať priechod svojim emóciám, chcú vyskúšať parfémy od geniálnej Mathilde Lauren, zháňajú exkluzívnu, ale súčasne finančne dostupnú kozmetiku.  

Recenzie Cartier Roadster