Chloé Crème Collectiontelový krém pre ženy

Chloé Crème Collection telový krém pre ženy
Chloé Crème Collection telový krém pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
60,00

Ušetríte 17%
150 ml
49,80

Kód: CHL0011 | Na sklade
1
Zásielkovňa
streda 23. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis parfému Chloé Crème Collection
Zloženie

Premení vašu sprchu v neodolateľnú sexy kúpeľ. Lesknúca sa textúra sa rozplýva v krémovú penu a zanecháva Vašu pleť hodvábne jemnú. Tento exkluzívny produkt v sklenenej dóze bude klenotom vo Vašej kúpeľni.

Zloženie

Konzistencia
krém

O značke Chloé

Sloboda, ľahkosť a ženskosť – to sú princípy, ktoré značka Chloé ctí už od svojho založenia. Príbeh Chloé sa začal písať roku 1952 v Paríži, keď Gabrielle Aghion a Jacques Lenoir uviedli na trh vlastnú módnu kolekciu. Patrili medzi priekopníkov uvoľnenia striktných požiadaviek haute couture a ponúkli svojim zákazníkom komfortnejšiu a zrozumiteľnejšiu líniu ready-to-wear.

V roku 1975 vydal módny dom prvý parfum, vôňu, ktorá evokuje romantickú dušu každej ženy. Značka Chloé sa ako jedna z mála sústredí len a výhradne na dámske vône. Vo svete Chloé jednoducho kraľujú ženy – sebavedomé, bezstarostné, romantické i zasnené.

Vydaním parfumovanej vody Chloé Chloé, ktorá nekompromisne ctí ženskosť, nežnosť a zvodnosť, sa značka nezmazateľne zapísala do parfumovej histórie. Charakteristické kvetinovo-drevité parfémy Chloé sa stali ikonickými a dnes na ne ženy po celom svete nedajú dopustiť.

Recenzie Chloé Crème Collection