Clinique 7 Day Scrub Cream

čistiaci peeling na každodenné použitie

Clinique 7 Day Scrub Cream čistiaci peeling na každodenné použitie
Clinique 7 Day Scrub Cream čistiaci peeling na každodenné použitie
31,00

Ušetríte 27%
100 ml
22,50

Kód: CLK0073 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
pondelok 27. 5. 2019
Osobný odber
pondelok 27. 5. 2019
Clinique 7 Day Scrub Cream
100 ml | 22,50

Popis kozmetiky Clinique 7 Day Scrub Cream

Popis:
Clinique Clean 7 Day Scrub Cream je jemný čistiaci peeling, ktorého cieľom je zjednotenie farby pleti a minimalizovanie odumretých buniek. Pleť je zbavená nadbytečného kožného mazu, nečistôt a odumretých kožných buniek. Clinique Clean 7 Day Scrub Cream je vhodný pre všetky typy pleti. Vyniká jemným a ľahkým zložením. Zabraňuje dehydratácii pleti, upokojuje ju a stará sa o zjednotenie farebného tónu pleti. Clinique Clean 7 Day Scrub Cream je jemný čistiaci peeling, prenikajúci do hĺbky pleti. Obsahuje jemné zrniečka, ktoré sa starajú o čistenie, zároveň pleť vyhladzuje a zjemňuje. Clinique Clean 7 Day Scrub Cream je hypoalergénny a vhodný i pre citlivú pleť.

Účinky:

  • minimalizuje odumreté bunky
  • čistí
  • zbavuje pleť nadbytočného mazu
  • zabraňuje dehydratácii pleti
  • upokojuje, vyhladzuje a zjemnňuje
  • zjednocuje farebný tón pleti

Typ pleti:
Vhodné pre všetky typy pleti. Aj pre pleť citlivú.

Ako aplikovať:
Aplikujte na pleť tváre. Jemne vmasírujte. Vyhnite sa oblasti očí. Nechajte krátko pôsobiť a následne opláchnite vlažnou vodou.

Vlastnosti

Konzistencia
peeling
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Účinok
exfoliácia
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Clinique

Značku Clinique založila v roku 1968 Estée Lauder. Podnetom pre ňu bol rozhovor s dermatológom uverejnený v módnom magazíne Vogue. Otázka položená v článku ju inšpirovala k vytvoreniu prvotriednej hypoalergénnej kozmetiky pre akýkoľvek typ pleti.

Kozmetika Clinique ponúka sériu produktov pre dokonalý make-up, dámske a pánske vône a kompletnú starostlivosť o pleť a telo pre ženy aj mužov. Všetky produkty ošetrujúcej kozmetiky Clinique sú 100 % neparfumované a boli podrobené prísnym testom na alergie. Sú preto vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pleť.

Sila prípravkov vychádza z ucelených kozmetických radov, ktoré vyvíjajú priamo dermatológovia. Unikátny je ich skrášľujúci koncept starostlivosti o pleť Clinique v 3 krokoch. Aj preto predstavuje kozmetika Clinique ideálnu cestu k tej najvhodnejšej a najľahšej každodennej starostlivosti. Vyskúšajte účinky tejto kozmetickej značky, ktorá sa prispôsobí potrebám presne vašej pleti.