Curaprox Perio Plus+ Balance 0.05 CHXústna voda

Curaprox Perio Plus+ Balance 0.05 CHX ústna voda
Curaprox Perio Plus+ Balance 0.05 CHX ústna voda
200 ml
8,30

Kód: CUR02114 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
pondelok 28. 9. 2020

Popis produktu Curaprox Perio Plus+ Balance 0.05 CHX

Doprajte svojim zubom niečo navyše. Ústna voda Curaprox Perio Plus+ Balance CHX 0.05 obsahuje koncentrovaný chlórhexidín (CHX), ktorý je medzi zubnými lekármi obľúbený už takmer 70 rokov, pretože prináša výborné výsledky v starostlivosti o ústnu dutinu.

V kombinácii s prírodným bioflavonoidom z horkých pomarančov zaistí maximálny čistiaci účinok a prispieva k zdraviu zubov, ďasien a zubnej dutiny. Benefity tejto ústnej vody si môžete používať až 6 mesiacov.

Vlastnosti:

 • pomáha predchádzať vzniku ťažkostí v ústach
 • vhodná na používanie až počas 6 mesiacov
 • nemá vplyv na chuť
 • u osôb so zníženou pohyblivosťou pomáha lepšiemu čisteniu zubov
 • vhodná aj pre osoby s ortodontickou liečbou

Zloženie:

 • chlórhexidín 0,05 % – pôsobí proti širokému spektru mikoorganizmov
 • CITROX® – prírodný výťažok, pozitívne pôsobí na zuby, ďasná aj ústnu dutinu
 • fluorid sodný – pri dlhodobom používaní chráni pred zubným kazom
 • PVP-VA – vytvára ochranný povlak na zuboch, ďasnách a ústnej sliznici
 • polylyzín
 • neobsahuje alkohol

Ako aplikovať:
Používajte podľa inštrukcií svojho zubného lekára. Odporúčaný čas používania je maximálne 6 mesiacov.

O značke Curaprox

p>Kozmetika Curaprox | Curaprox – švajčiarska precíznosť v dentálnej starostlivosti. Curaprox je značka špičkových nástrojov pre zubnú hygienu, vyvíjaných švajčiarskou spoločnosťou priekopníckych odborníkov na orálne zdravie a individuálnu dentálnu preventívnu starostlivosť, Curaden International AG, v spolupráci s dentálnymi odborníkmi na výučbu, výskum a prax.
Spoločnosť Curaden sa už desiatky rokov zameriava predovšetkým na výrobu a vývoj kvalitných zubných a medzizubných kefiek, pričom hlavnými bodmi jej filozofie sú perfektne čisté zuby, efektívne čistenie zubov bez poranenia a partnerstva s najlepšími špecialistami v odbore.
Komplexný rad zubných kefiek Curaprox zahŕňa kefky na čistenie viditeľných miest zubov s rôznym stupňom tvrdosti a počtu štetín podľa špecifických potrieb zubov, napríklad citlivých, širokú škálu medzizubných kefiek či kefky vyvinuté špeciálne pre deti.
Manuálne zubné kefky Curaprox nemajú obvyklé nylonové vlákna, ale patentované CUREN® vlákna, ktoré sú až neskutočne jemné a nežné. Vďaka jemnosti vlákien sú tieto kefky atraumatické, čiže bez rizika poranenia pri používaní, hustota vláken zabezpečuje najvyššiu efektivitu, malá, kompaktná a mierne šikmá hlavička kefky umožňuje ľahký prístup ku všetkým miestam, ktoré treba vyčistiť, a osemhranná rukoväť zaistí správny uhol držania kefky pri čistení.
Aj medzizubné kefky Curaprox sú nesmierne efektívne a šetrné. Kombinujú ultrajemné patentované vlákna, ktoré sa v medzizubnom priestore rozvinú, s tenkým chirurgickým drôtikom, a tak dôkladne vyčistia celý medzizubný priestor bez poškodenia ďasna, ktoré môže spôsobiť napríklad zubná niť. Na šetrnosť myslí Curaden, samozrejme, ešte o to viac u detí, a tak sú kefky pre deti CURAkid dokonalé a nežné nástroje prvej ústnej hygieny pre batoľatá a malé deti a ústna hygiena je s nimi zábavná a príjemná.
Cieľom značky Curaprox je udržať zuby zdravé po celý život.  

Recenzie Curaprox Perio Plus+ Balance 0.05 CHX