Curaprox Perio Plus+ Forte 0.20 CHXústna voda

Curaprox Perio Plus+ Forte 0.20 CHX ústna voda
Curaprox Perio Plus+ Forte 0.20 CHX ústna voda
200 ml
8,90

Kód: CUR02103 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 23. 9. 2020

Popis produktu Curaprox Perio Plus+ Forte 0.20 CHX

Spoznajte dokonale čistý pocit. Ústna voda Curaprox Perio Plus+ Forte 0.20 CHX obsahuje vysokú koncentráciu chlórhexidínu (CHX), ktorý je vďaka svojmu ochrannému účinku pre zubnú dutinu už takmer 70 rokov obľúbený medzi dentistami. Inovatívne zloženie tejto ústnej vody navyše neovplyvní vašu chuť, a tak si môžete užiť svoje obľúbené jedlo aj po zubnej hygiene.

Vlastnosti:

  • vďaka obsahu chlórhexidínu prospešne pôsobí na zuby a ďasná
  • vhodná na použitie pred a po invazívnych dentálnych procedúrach
  • má príjemnú príchuť
  • po použití neovplyvňuje chuť jedla

Aktívne zložky:

  • chlórhexidín 0,2 % – preukázateľne eliminuje mikroorganizmy
  • CITROX® – prírodný extrakt z horkých pomarančov doplnený aminokyselinami
  • xylitol – dodáva príjemnú chuť, chráni zuby pred kazom a posilňuje ich
  • PVP-VA – vytvára ochranný film na zuboch, ďasnách a ústnej sliznici
  • polylyzín
  • bez alkoholu

Ako aplikovať:
Používajte iba na odporúčanie svojho zubára. Odporúčaná dĺžka používania je 3 – 7 dní.

O značke Curaprox

p>Kozmetika Curaprox | Curaprox – švajčiarska precíznosť v dentálnej starostlivosti. Curaprox je značka špičkových nástrojov pre zubnú hygienu, vyvíjaných švajčiarskou spoločnosťou priekopníckych odborníkov na orálne zdravie a individuálnu dentálnu preventívnu starostlivosť, Curaden International AG, v spolupráci s dentálnymi odborníkmi na výučbu, výskum a prax.
Spoločnosť Curaden sa už desiatky rokov zameriava predovšetkým na výrobu a vývoj kvalitných zubných a medzizubných kefiek, pričom hlavnými bodmi jej filozofie sú perfektne čisté zuby, efektívne čistenie zubov bez poranenia a partnerstva s najlepšími špecialistami v odbore.
Komplexný rad zubných kefiek Curaprox zahŕňa kefky na čistenie viditeľných miest zubov s rôznym stupňom tvrdosti a počtu štetín podľa špecifických potrieb zubov, napríklad citlivých, širokú škálu medzizubných kefiek či kefky vyvinuté špeciálne pre deti.
Manuálne zubné kefky Curaprox nemajú obvyklé nylonové vlákna, ale patentované CUREN® vlákna, ktoré sú až neskutočne jemné a nežné. Vďaka jemnosti vlákien sú tieto kefky atraumatické, čiže bez rizika poranenia pri používaní, hustota vláken zabezpečuje najvyššiu efektivitu, malá, kompaktná a mierne šikmá hlavička kefky umožňuje ľahký prístup ku všetkým miestam, ktoré treba vyčistiť, a osemhranná rukoväť zaistí správny uhol držania kefky pri čistení.
Aj medzizubné kefky Curaprox sú nesmierne efektívne a šetrné. Kombinujú ultrajemné patentované vlákna, ktoré sa v medzizubnom priestore rozvinú, s tenkým chirurgickým drôtikom, a tak dôkladne vyčistia celý medzizubný priestor bez poškodenia ďasna, ktoré môže spôsobiť napríklad zubná niť. Na šetrnosť myslí Curaden, samozrejme, ešte o to viac u detí, a tak sú kefky pre deti CURAkid dokonalé a nežné nástroje prvej ústnej hygieny pre batoľatá a malé deti a ústna hygiena je s nimi zábavná a príjemná.
Cieľom značky Curaprox je udržať zuby zdravé po celý život.  

Recenzie Curaprox Perio Plus+ Forte 0.20 CHX