Davidoff Cool Water

darčeková sada XII.

2×
Davidoff Cool Water darčeková sada XII.
Davidoff Cool Water darčeková sada XII.
Davidoff Cool Water darčeková sada XII.
toaletná voda 125 ml + voda po holení 75 ml

Kód: DDF0054 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

toaletná voda 75 ml + balzam po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml

Darčekové balenie zadarmo
K nákupu produktov značky Davidoff nad 30 € teraz získate darčekové balenie zadarmo! Stačí si v košíku vybrať požadovanú farbu krabičky. Ponuka platí do vyčerpania denných zásob.
Davidoff Cool Water
toaletná voda 125 ml + voda po holení 75 ml

Popis parfému Davidoff Cool Water

Davidoff Cool Water Man je osviežujúca mužská vôňa, ktorá pre svoju obľubu získala v roku 1992 cenu najlepšieho parfému roka. Upokojujúce tóny machu, levandule a jazmínu uvoľnia telo aj myseľ. Zemité esencie santalového dreva dodávajú vôni mužný základ a sex-appeal. Osviežujúca mäta a kvety pomarančovníka nabudia myseľ a napumpujú do vás nespútanú energiu iskriacej vody.

Vstúpte do vodopádu sviežosti s toaletnou vodou Davidoff Cool Water Man a získajte silu z rýdzej prírody. Vaše zmysly sa zostria. Vaša osobnosť precitne. Stanete sa skutočným mužom Cool Water Man, stanete sa odrazom pravého mužstva!

Zloženie

darčeková sada
Druh vône
aromatická, vodná

O značke Davidoff

Parfémy Davidoff nesú meno svojho zakladateľa Zina Davidoffa, prezývaného vo svojej dobe cigarový kráľ. Podnik s tabakom, ktorý Zino prevzal po otcovi, vstúpil však v 80. rokoch aj na trh s parfémami. Malá rodinná firma sa rýchlo rozrástla a značka Davidoff získala veľkú obľubu aj mimo rodného Švajčiarska.

Dnes v ponuke Davidoff nájdete niekoľko desiatok vôní, na ktorých tvorbe sa podieľali poprední svetoví parfuméri. Jednoznačne najväčší úspech dosiahla kolekcia Davidoff Cool Water, ktorá spôsobila vo svete parfémov priam malú revolúciu. Nezameniteľný charakter má však každá z Davidoff vôní a všetky vo vás prebudia túžbu žiť život s väčšou intenzitou.

Zino Davidoff bol sám majstrom umenia života. Precestoval celý svet, každý jeho deň bol dobrodružstvom a výzvou. To všetko premietol do svojej tvorby. Meno Davidoff znamená radosť, nadčasový štýl a chuť objavovať nové. Davidoff znamená prežiť život na maximum.

Hodnotenie Davidoff Cool Water

Pridať novú recenziu

5.0
2 hodnotenie
2
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem