Davidoff Run Wildparfumovaná voda pre ženy

1×
Davidoff Run Wild parfumovaná voda pre ženy
Davidoff Run Wild parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
69,00

Ušetríte 54%
100 ml
31,90

Kód: DDF03685 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 20. 2. 2020
Osobný odber
štvrtok 20. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Davidoff Run Wild
Zloženie

Rozmaznávajte v sebe ženu, ktorá si je plne vedomá samej seba a svojej sily. Sily, ktorú čerpá z prírody. Parfumovaná voda Davidoff Run Wild vás prenesie na to správne miesto, kde ju získate pre seba aj vy.

  • sladko ovocná vôňa s kvetinovými tónmi
  • pre zmyselnú a modernú ženu
  • ideálna na každodenné nosenie aj špeciálne príležitosti

Zloženie vône
Opojne sladký začiatok vonnej kompozície prináša granátové jablko, ktoré si mimoriadne rozumie s esenciou pistácie. Po ovocnom úvode prichádzajú na rad krásky zo sveta flóry. Silne podmanivé akordy jazmínu ovládnu vaše zmysly a spolu s ľaliou vás nenechajú ani na chvíľu na pochybách, že sa jedná o rýdzo ženskú vôňu. 

Príbeh vône
Priamo zo srdca divokej prírody vychádza dámska vôňa Davidoff Run Wild. Parfumovaná voda ide v ústrety všetkým ženám, ktoré si zachovávajú svoju individualitu a neustále hľadajú nové dobrodružstvá.

Vo vôni sa premieta neskrotnosť prírody, sloboda aj zmyselnosť. Parfumovaná voda prichádza v sprievode svojho mužského náprotivku a s pánskou toaletnou vodou Davidoff Run Wild tak vytvára neodolateľné duo. Run Wild pre ženy si získa srdce každej z vás, ktorá sa cíti predurčená na to, aby prekonávala svoje limity.

Zloženie

Hlava
granátové jablko
Srdce
pistácie
Základ
jazmín
Druh vône
kvetinová

O značke Davidoff

Parfémy Davidoff nesú meno svojho zakladateľa Zina Davidoffa, prezývaného vo svojej dobe cigarový kráľ. Podnik s tabakom, ktorý Zino prevzal po otcovi, vstúpil však v 80. rokoch aj na trh s parfémami. Malá rodinná firma sa rýchlo rozrástla a značka Davidoff získala veľkú obľubu aj mimo rodného Švajčiarska.

Dnes v ponuke Davidoff nájdete niekoľko desiatok vôní, na ktorých tvorbe sa podieľali poprední svetoví parfuméri. Jednoznačne najväčší úspech dosiahla kolekcia Davidoff Cool Water, ktorá spôsobila vo svete parfémov priam malú revolúciu. Nezameniteľný charakter má však každá z Davidoff vôní a všetky vo vás prebudia túžbu žiť život s väčšou intenzitou.

Zino Davidoff bol sám majstrom umenia života. Precestoval celý svet, každý jeho deň bol dobrodružstvom a výzvou. To všetko premietol do svojej tvorby. Meno Davidoff znamená radosť, nadčasový štýl a chuť objavovať nové. Davidoff znamená prežiť život na maximum.

Recenzie Davidoff Run Wild