Dermacol Accessorieshubka na make-up

6×
Dermacol Accessories hubka na make-up
Dermacol Accessories hubka na make-up
hubka na make-up
5,63

Kód: DER2586 | Na sklade
1
Darček pre vás
K nákupu produktov Dermacol nad 8 € získate Beta Caroten telové mlieko predlžujúce opálenie 200 ml.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Zásielkovňa
streda 23. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis produktu Dermacol Accessories

Ako na dokonale zjednotenú pleť ako od profesionálneho vizážistu? Odpoveďou je hubka na make-up Dermacol Accessories, ktorá slúži na nanášanie tekutého make-upu. Skvele padne do ruky, zaisťuje, aby sa make-up dostal do všetkých záhybov tváre a zároveň pomáha predchádzať nežiaducim fľakom či efektu masky.

Vlastnosti:

  • zaisťuje pohodlnú a bezchybnú aplikáciu tekutého make-upu
  • nevytvára nežiaduce šmuhy a neprirodzený efekt masky
  • šetrí make-up – stačí použitie menšieho množstva
  • je vyrobená z príjemného penového materiálu
  • dodáva líčeniu profesionálny vzhľad
  • skvele padne do ruky

Ako používať:
Pred použitím hubku mierne navlhčite a vyžmýkajte, aby zmäkla a nevsiakla do seba toľko make-upu. Následne na hubku naneste malé množstvo make-upu a jemne ho vtláčajte od oblasti pod očami smerom do stredu tváre a ďalej cez hranu čeľuste až na krk, aby boli prechody neviditeľné.

Po použití hubku preperte vo vlažnej mydlovej vode a nechajte vyschnúť.

Napísali sme o Dermacol Accessories
Články

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.

Recenzie Dermacol Accessories