Deodoranty Unilever

 Zabudnite na nepríjemný telesný zápach a prepotené tričká či košele. Unilever prináša hneď niekoľko svetoznámych značiek dezodorantov a antiperspirantov, ktoré vás spoľahlivo ochránia pred potením a zápachom. Stačí si vybrať favorita, ktorý bude presne zodpovedať vašim predstavám a potrebám. Ktorý dezodorant Unilever bude váš?

 

Rexona
Žijete aktívne a radi športujete? Potom je pre vás skvelou voľbou Rexona, najpredávanejšia značka antiperspirantov na svete. Obsahuje technológiu motionsense™, ktorá reaguje na každý váš pohyb. ⁠V praxi to znamená, že čím viac sa pohybujete, tým viac Rexona funguje.
 
Dove
Dámske antiperspiranty a dezodoranty Dove sú navrhnuté tak, aby chránili pred potením a zároveň boli šetrné k pokožke podpazušia. Preto sa v nich ukrýva ¼ hydratačného krému, ktorý pokožku ošetruje a zanecháva krásne jemnú a hebkú.
 
Dove Men+Care
Rovnako ako pri dámskej verzii sa antiperspiranty a dezodoranty Dove Men+Care zameriavajú nielen na ochranu, ale aj na starostlivosť o pánsku pokožku. Obsahujú totiž ¼ hydratačnej zložky a zaručujú dlhotrvajúci pocit sucha, sviežosti a starostlivosti po celý deň.
 
Schmidt's
Funkčné, prírodné a navyše 100 % vegánske. To sú dezodoranty Schmidt’s so šetrnou rastlinnou receptúrou, ktoré spoľahlivo neutralizujú zápach. V ich zložení nenájdete žiadne látky živočíšneho pôvodu a vaša pokožka ich bude milovať.
 
AXE
AXE je lovebrand, ktorý si získal srdce nejedného chlapca a muža. A to nielen vďaka výraznej vôni, z ktorej sa opačnému pohlaviu podlamujú kolená, ale predovšetkým vďaka 48-hodinovej ochrane pred potením a zápachom. Nech už vás počas dňa čaká čokoľvek, vaše podpazušie bude stále v suchu. 

celý text skryť text

Najpredávanejšie