Prejsť na hlavný obsah

DIOR FOREVER, IKONICKÝ MAKE-UP S ČISTÝM1 ZLOŽENÍM

Dior Forever je tekutý make-up s čistým1 zložením, ktorý zabezpečí dokonalú pleť, a pritom na nej vydrží 24 hodín.2 Jeho zloženie tvorí z 86%3 kvetinová báza, ktorá viditeľne zlepšuje pleť a zanecháva ju deň za dňom krajšiu. Pre bezchybný vzhľad si osvojte rutinu Dior Forever zahŕňajúcu podkladovú bázu a korektor Dior Forever Skin Correct.

DIOR FOREVER SKIN GLOW PERFEKTNE ROZŽIARENÁ PLEŤ 24H2 HYDRATAČNÝ MAKE-UP

Make-up Dior Forever Skin Glow odhaľuje dokonale rozjasnenú pleť po celý deň, a to vďaka svojmu hydratačnému účinku. Textúra pleti je vyhladená, póry sú menšie a pokožka má zjednotený tón. Vďaka špeciálnej dlhotrvajúcej technológii si make-up drží farbenú vernosť počas 24 hodín, a to aj v horúcom či vlhkom prostredí.

24H2 DOKONALÁ PLEŤ, NEOBTLÁČAJÚCI SA MATNÝ MAKE-UP FOREVER

Dior Forever je make-up, ktorý pleť zahalí do matného finišu počas 24 hodín a zároveň redukuje nechcený lesk: pleť je matná na pohľad, zjednotená a neleskne sa. Póry sú menšie a pokožka deň za dňom krajšia.

DIOR FOREVER SKIN CORRECT, NEOBTLÁČAJÚCI SA, 24H4 VÝDRŽ VYSOKÉ KRYTIE KOREKTOR S ČISTÝM1 ZLOŽENÍM

Pre dokonalú Forever rutinu obohatila značka Dior svoj ikonický krémový korektor s dlhotrvajúcim efektom a vysokým krytím o hydratačný účinok. Nový variant sa teraz neobtláča a obsahuje 96 %5 zložiek prírodného pôvodu.

DIOR FOREVER ROZŽIARENÁ & ZAMATOVO HEBKÁ PLEŤ, NOVÁ ZDOKONAĽUJÚCA PODKLADOVÁ BÁZA POD MAKE-UP

Objavte bázu pod make-up Dior Forever Veil, ktorá pleť pripraví na aplikáciu make-upu a zaistí jeho dlhotrvajúcu bezchybnosť, v dvoch variantoch: matné zamatové a rozjasňujúce. Primer Dior Forever Glow Veil ponúka 24-hodinovú6 výdrž, a zaistí hydratovanú a rozjasnenú pleť. Dior Forever Velvet Veil zmatňuje pokožku počas 24 hodín7 a minimalizuje nežiaduci lesk.