Dr. HauschkaShower And Bath šalviová prísada do kúpeľa

Dr. Hauschka Shower And Bath šalviová prísada do kúpeľa
Dr. Hauschka Shower And Bath šalviová prísada do kúpeľa
100 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: DHA1030

Olejový kúpeľ Dr. Hauschka Shower And Bath uľaví vášmu boľavému telu a navodí vo vás pocit pohody.

Vlastnosti:

  • vyživuje a zjemňuje suchú pokožku
  • pôsobí relaxačne
  • účinne pôsobí proti únave a vyčerpanosti
  • minimalizuje riziko podráždenia a vzniku alergií
  • dermatologicky testovaný

Použitie:
Nalejte priamo do kúpeľa a premiešajte. Postupujte podľa návodu na obale.

Kompletné zloženie

SULFATED CASTOR OIL, GLYCERIN, PARFUM, SALVIA OFFICINALIS OIL, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, CITRAL, ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL. FROM NATURAL ESSENTIAL OILS Za zloženie výrobku zodpovedá výrobca. Z dôvodu prípadných zmien odporúčame kontrolovať zloženie výrobku priamo na jeho obale.
Celý text

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

Kozmetiku Dr. Hauschka založil v roku 1967 Rudolf Hauschka, ktorý svoje poznatky z homeopatie zúročil pri vývoji kozmetických prípravkov. Výrobky Dr. Hauschka obsahujú výťažky z bylín pestovaných v takzvaných biodynamických záhradách. Všetky rastliny sú spracovávané ručne a maximálne šetrne. Veľký doraz je tiež kladený na to, aby boli esencie dlho zachovateľné aj bez pridania alkoholu.

Prípravky Dr. Hauschka majú certifikát BDIH. To znamená, že nie sú testované na zvieratách, neobsahujú žiadne ropné látky, syntetické farbivá či vône. Okrem homeopatík a produktov Dr. Hauschka v súčasnej dobe ponúka prípravky ústnej hygieny. Výrobky Dr. Hauschka tiež stimulujú niektoré procesy prebiehajúce v pleti a rešpektujú jej prirodzený rytmus.

Značka Dr. Hauschka zaujme všetkých, ktorí majú blízko k antropozofickej medicíne, zháňajú kvalitnú prírodnú kozmetiku za rozumné ceny a chcú vyskúšať účinky produktov biodynamického poľnohospodárstva.