EucerinSun Sensitive Protect ochranný zmatňujúci fluid na tvár SPF 50+

Eucerin Sun Sensitive Protect ochranný zmatňujúci fluid na tvár SPF 50+
Eucerin Sun Sensitive Protect ochranný zmatňujúci fluid na tvár SPF 50+
50 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: EUC0084

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

Ak chcete, aby vaša pleť bola zdravá a vyzerala stále skvele, pred pobytom na slnku nezabúdajte na slnečnú ochranu. Skvele vám poslúži ochranný zmatňujúci fluid na tvár SPF 50+ Eucerin Sun Sensitive Protect, ktorý poskytuje pleti širokospektrálnu ochranu pred UVA, UVB aj HEVIS žiarením.

Tiež nemáte radi, keď sa vám po použití opaľovacieho krému leskne pleť? To sa vám s týmto ochranným fluidom nestane. Zanecháva perfektne zmatnenú pleť a po nežiaducom lesku nebude ani pamiatky.

Vlastnosti:

 • poskytuje pleti ochranu pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia
 • chráni pleť pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEVIS)
 • podporuje vlastný mechanizmus opravy DNA pokožky
 • zmatňuje pleť a chráni ju pred voľnými radikálmi
 • má ľahkú textúru, ktorá je na tvári príjemná
 • má vodoodolné zloženie

Zloženie:

 • SPF 50+ – chráni pokožku pred UVA a UVB žiarením
 • licochalcone A – antioxidačná a upokojujúca látka, chráni kožné bunky pred nadmerným slnečným žiarením, neutralizuje voľné radikály
 • kyselina glycyrrhetinová –  pomáha chrániť kožné bunky v hlbších epidermálnych vrstvách pred škodlivými voľnými radikálmi spôsobenými UV žiarením, podporuje vlastný mechanizmus opravy DNA

Výsledky testovania:
Používateľská štúdia, na ktorej sa zúčastnilo 120 žien vo veku 20 – 55 rokov. Všetky z nich boli pravidelné používateľky prípravkov s vysokou slnečnou ochranou. Po 2 týždňoch pravidelného používania zmatňujúceho fluidu Eucerin boli zistené nasledujúce výsledky:

 • 100 % žien potvrdilo, že prípravok účinne predchádza poškodeniu pokožky slnkom
 • 100 % žien potvrdilo, že fluid má ultraľahkú textúru a príjemnú štruktúru
 • 99 % označilo fluid za účinnú ochranu pred spálením
 • 99 % povedalo, že prípravok sa rýchlo vstrebáva
 • 97 % zaznamenalo dlhotrvajúce zmatnenie pleti

Ako aplikovať:
Každé ráno naneste zmatňujúci fluid na pleť a dôkladne rozotrite.

Dôležité upozornenie

Na slnku nezostávajte príliš dlho, aj keď používate opaľovací prípravok. Kojencov a malé deti nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Nadmerné slnenie vážne ohrozuje zdravie. Pred slnením naneste opaľovací prípravok. Na zachovanie ochrany nanášanie prípravku často opakujte, najmä po potení, plávaní alebo osušení uterákom. Nesmie prísť do kontaktu s očami.
Celý text

Vlastnosti

Konzistencia
fluid
Typ pleti
citlivá
Ochranný faktor
veľmi vysoká ochrana (SPF 50+)

Dermatokozmetická značka Eucerin patrí medzi celosvetovú špičku vo svojom odbore. Výskum a vývoj svojich prípravkov zakladá na najnovších vedeckých poznatkoch a úzkej spolupráci s dermatológmi. Vďaka tomu ponúka produkty s medicínskym presahom, ktoré reflektujú moderné požiadavky, spĺňajú najvyššie dermatologické štandardy a rešpektujú potreby rôznych typov pleti aj pokožky.

Kozmetika Eucerin má už viac než 100-ročnú tradíciu, počas ktorej sa maximálne naučila rozumieť fungovaniu kože. Ikonická regeneračná masť Eucerin Aquaphor bola prvýkrát predstavená už v roku 1925 a jej úspech stále rastie. Žiadny obsah vody a univerzálne použitie sú len 2 z jej mnohých benefitov. Produkty z kolekcie Eucerin Hyaluron Filler zas predstavujú úplne prvú kozmetickú starostlivosť na svete, pri ktorej bolo preukázané, že zvyšuje účinky estetických zákrokov s kyselinou hyalurónovou.

Či už si vyberiete ošetrujúci krém Eucerin, špeciálnu starostlivosť na ochranu proti slnku alebo šetrný šampón Eucerin, značka má skrátka jasný cieľ – hľadať vždy to najlepšie riešenie pre zdravú a krásnu pleť.