Prejsť na hlavný obsah

Eveline Cosmetics

O značke Eveline Cosmetics

Dlhoročná tradícia a skúsenosti, široké spektrum produktov a schopnosť rýchlo reagovať na nové trendy – to je kozmetická značka Eveline Cosmetics. Značka ponúka široké portfólio produktov starostlivosti o pleť a telo a dekoratívnej kozmetiky. Eveline Cosmetics sa vyznačuje inovatívnosťou, kvalitou produktov a profesionalitou.

 

Značka Eveline Cosmetics vznikla v roku 1983. Už od počiatkov sa tím Eveline Cosmetics snaží čo najpružnejšie reagovať na stále sa meniace očakávania zákazníkov. Vychádza z myšlienky, že základom riadnej starostlivosti o pleť a pokožku tela a zdôraznenia prirodzenej krásy je výber správnej a účinnej kozmetiky. Pri vývoji nových produktov tím Eveline Cosmetics berie do úvahy rôzne potreby svojich zákazníkov, a preto bolo portfólio produktov rozšírené o vegánsky rad Beauty&Glow.

Pripojte sa aj vy k tomuto kozmetickému dobrodružstvu a vyskúšajte napríklad tekutý make-up s kyselinou hyalurónovou Eveline Cosmetics Wonder Match alebo maskaru na predĺženie, natočenie a objem Eveline Cosmetics Variété Lashes Show. Pri ceste za vysnívanou postavou iste oceníte telové sérum na redukciu podkožného tuku Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Scalpel. Intenzívnu hydratáciu a výživu dodá pokožke celého tela výživné telové mlieko Eveline Cosmetics Botanic Expert.

celý text skryť text