Skip to main content

Eveline Cosmetics

O značke Eveline Cosmetics

Dlhoročná tradícia a skúsenosti, široké spektrum produktov a schopnosť rýchlo reagovať na nové trendy. To je značka Eveline Cosmetics, najväčší poľský výrobca a vývozca kozmetiky. Zameriava sa na inovácie, využíva nové technológie a objavy svetovej kozmetológie, no zároveň zostáva verná overeným princípom. Práve preto a vďaka garantovanej efektívnosti a vyváženému pomeru kvality a ceny si kozmetika Eveline Cosmetics získala dôveru ľudí vo viac než 70 krajinách 6 kontinentov sveta.

 

Eveline Cosmetics vznikla v roku 1983 v Poľsku a o rok neskôr sa začali predávať prvé produkty dekoratívnej kozmetiky – maskary a rúže. V roku 2000 potom došlo k rozšíreniu portfólia o rady starostlivosti o pleť, telo a nechty. Už od začiatku sa tím Eveline Cosmetics snaží čo najpresnejšie reagovať na stále sa meniace očakávania zákazníkov. Vychádza z myšlienky, že základom riadnej starostlivosti o pleť a pokožku a zdôraznenia prirodzenej krásy je výber správnej a účinnej kozmetiky. Preto pri vývoji nových produktov Eveline Cosmetics kladie dôraz na potreby ľudí rôznych vekových kategórií a z rôznych kútov sveta.

Vďaka inovatívnosti, kvalite a profesionálnosti mohla značka Eveline Cosmetics rozšíriť svoje pôsobenie do viac než 70 krajín a v každej z nich objavovať tajomstvo prirodzenej krásy. Pripojte sa aj vy k jej kozmetickému dobrodružstvu a vyskúšajte bestsellery ako je telové sérum Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D redukujúce podkožný tuk či tekutý make-up s kyselinou hyalurónovou Eveline Cosmetics Wonder Match. Obľúbená je aj paletka očných tieňov Eveline Cosmetics Ruby Glamour, podkladová báza Eveline Cosmetics Unicorn Magic Drops alebo paletka Eveline Cosmetics Angel Dream. A za zmienku stojí aj krém na celulitídu Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D.

celý text skryť text

Filter
cenové rozpätie

Kolekcia
Zobraziť ďalšie
Pre koho?
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   49
  •   18
  •   3
  •   3
  •   2
Najpredávanejšie