Farmona Mosquito Killerparfémovaný repelent v spreji

Farmona Mosquito Killer parfémovaný repelent v spreji
Farmona Mosquito Killer parfémovaný repelent v spreji
125 ml

Kód: FAR1443 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Farmona Mosquito Killer
Vlastnosti

Repelent Farmona Mosquito Killer Mosquito Killer účinne odpudzuje hmyz a zároveň je šetrný k vašej pokožke.

Vlastnosti:

  • odpudzuje lietavý aj nelietavý hmyz
  • nedráždi pokožku
  • ľahko sa aplikuje

Použitie:
Aplikujte repelent na odhalenú pokožku alebo na oblečenie. Neaplikujte na poškodenú alebo podráždenú pokožku a do očí.

Vlastnosti

Konzistencia
sprej

O značke Farmona

Spoločnosť Farmona Natural Cosmetics Laboratory bola založená v roku 1997 v Krakove. Jej bohatá ponuka zahŕňa viac ako 450 kozmetických prípravkov, ktoré sa vďaka svojej vysokej účinnosti a bezpečnosti teší veľkej obľube zákazníkov. Dodajme, že Farmona takisto prevádzkuje luxusný Business & SPA hotel.
Farmona kladie enormný dôraz na výskum a vývoj. Všetky krémy, šampóny, sprchovacie gély a ďalšie výrobky tejto značky sú vyrábané na základe najnovších poznatkov dermatológie, farmácie a ďalších vedných odborov.
Kozmetika Farmona využíva úžasné vlastnosti rastlín. Obsahuje extrakty z gaštanu, nechtíka lekárskeho, zeleného čaju, vanilky, olivových listov a ďalších rastlín. Výber ingrediencií sa riadi veľmi prísnymi kritériami – Farmona bola prvou poľskou firmou svojho druhu, ktorá implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).
Produkty Farmona sa v priebehu času stali synonymom pre efektivitu, inovácie a nekompromisnú kvalitu. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že sa môžu pochváliť celým radom prestížnych ocenení (napríklad Europan Medal či Golden Crocus Award). Značka Farmona iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po kráse aj zdraví, sú nároční a neuspokoja sa s málom.

Recenzie Farmona Mosquito Killer