Farmona Nivelazione

exfoliačný zábal na nohy

Farmona Nivelazione exfoliačný zábal na nohy
Farmona Nivelazione exfoliačný zábal na nohy
4 ks

Kód: FAR1719 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

krém na nechty 2 g

exfoliačný kúpeľ 2x 20 ml

kúpeľ 20 ml 

Darček pre vás
Teraz k nákupu jedného produktu značky Farmona získate zadarmo peeling a telové mlieko 2 v 1 s vôňou kokosu a ananásu v 210 g balení. Za dva kúpené produkty tejto značky vám pošleme levanduľové telové maslo v balení 200 ml a sprchovací gél s melónovou vôňou v 500 ml balení.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Farmona Nivelazione
4 ks

Popis produktu Farmona Nivelazione

Špeciálna starostlivosť Farmona Nivelazione Nivelazione sa dokonale postará o vaše nohy a chodidlá.

Vlastnosti:

  • zanechá jemnú a hladkú pokožku
  • urýchľuje obnovu popraskanej kože
  • chráni pred vysychaním a rohovatením kože

Použitie:
Postupujte podľa priloženého návodu.

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky, zrohovatená

O značke Farmona

Spoločnosť Farmona Natural Cosmetics Laboratory bola založená v roku 1997 v Krakove. Jej bohatá ponuka zahŕňa viac ako 450 kozmetických prípravkov, ktoré sa vďaka svojej vysokej účinnosti a bezpečnosti teší veľkej obľube zákazníkov. Dodajme, že Farmona takisto prevádzkuje luxusný Business & SPA hotel.
Farmona kladie enormný dôraz na výskum a vývoj. Všetky krémy, šampóny, sprchovacie gély a ďalšie výrobky tejto značky sú vyrábané na základe najnovších poznatkov dermatológie, farmácie a ďalších vedných odborov.
Kozmetika Farmona využíva úžasné vlastnosti rastlín. Obsahuje extrakty z gaštanu, nechtíka lekárskeho, zeleného čaju, vanilky, olivových listov a ďalších rastlín. Výber ingrediencií sa riadi veľmi prísnymi kritériami – Farmona bola prvou poľskou firmou svojho druhu, ktorá implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).
Produkty Farmona sa v priebehu času stali synonymom pre efektivitu, inovácie a nekompromisnú kvalitu. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že sa môžu pochváliť celým radom prestížnych ocenení (napríklad Europan Medal či Golden Crocus Award). Značka Farmona iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po kráse aj zdraví, sú nároční a neuspokoja sa s málom.