Garnier Skin Naturals

kozmetická sada II.

Garnier Skin Naturals kozmetická sada II.
Garnier Skin Naturals kozmetická sada II.
7,40

Kód: GAR05082 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: micelárna voda pre citlivú pleť Skin Naturals 400 ml + super hydratačná vyplňujúca textilná maska Skin Naturals Moisture+Aqua Bomb 32 g

ks
Zásielkovňa
už zajtra piatok 28. 6. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 28. 6. 2019
Garnier Skin Naturals
| 7,40

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá, suchá
Typ sady
kozmetická sada

O značke Garnier

Kozmetika Garnier ovplyvňuje životy mužov a žien po celom svete už viac než jedno storočie. Vznikla vo Francúzsku a postupne sa vyprofilovala medzi najuznávanejšie kozmetické značky.

Jej príbeh začal písať v roku 1904 kaderník Alfred Amour Garnier, keď vyvinul prvé rastlinné tonikum pre krásu vlasov, ktoré sa čoskoro stalo bestsellerom. V roku 1960 vznikla prvá farba na vlasy Garnier na domáce použitie a ženy tak začali hľadieť na svoje vlasy ako na módny doplnok. Medzi ďalšie prípravky, ktoré získali okamžitú popularitu, patrí napríklad micelárna voda Garnier alebo čistiaci gél Garnier Pure Active.

Značka Garnier vždy načúva svojim zákazníkom a reflektuje ich potreby v starostlivosti o pleť a vlasy. Vytvára prípravky, ktoré sú skutočne účinné, ľahko dostupné a uľahčujú každodenné rituály starostlivosti o krásu. Práve vďaka týmto skutočnostiam sa kozmetika Garnier stala takou úspešnou a dnes ju môžete nájsť vo viac než 120 krajinách sveta.