Hugo Boss HUGO Icedtoaletná voda pre mužov

3×
Hugo Boss HUGO Iced toaletná voda pre mužov
Hugo Boss HUGO Iced toaletná voda pre mužov
Odporúčaná maloobchodná cena
79,00

Ušetríte 63%
125 ml
29,50

Kód: HUG6720 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 6. 7. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 6. 7. 2020

Popis parfému Hugo Boss HUGO Iced
Zloženie

Explózia ľadovej sviežosti vám kedykoľvek dodá energiu a sebavedomie. Toaletná voda pre mužov Hugo Boss HUGO Iced je tu pre moderných dobrodruhov, pre ktorých je každý deň novou príležitosťou na nezabudnuteľné zážitky.

  • osviežujúca aromatická vôňa s vodnými prvkami
  • pre dynamických a aktívnych mužov
  • ideálna denná vôňa predovšetkým na teplé obdobia

Zloženie vône
Hneď v úvode vás zasiahne vlna sviežosti z mäty a čajových lístkov. Následne do vonnej kompozície postupne prestúpi prenikavá borievka, ktorá vôni v kombinácii s horkým pomarančom dodáva nebývalú intenzitu a zmyselnosť. Najdlhšie vám na koži bude pretrvávať zemitý vetiver, ktorý aróme dodá hĺbku.

Príbeh vône
Flakón pánskej vône Hugo Boss HUGO Iced je inšpirovaný tvarom poľnej fľaše, ktorá neodmysliteľne patrí do výbavy každého neohrozeného hrdinu. Pokorte všetky hranice, otestujte si vlastné limity. Nič nie je nemožné. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
čaj, mäta
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
horký pomaranč, jalovec
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
vetiver
Druh vône
aromatická, vodná

O značke Hugo Boss

Značka Hugo Boss sa stala synonymom pre luxusnú a kvalitnú pánsku módu, doplnky a kozmetiku. Už od svojich počiatkov je vyhľadávaná pre vysokú kvalitu látok a nemecký zmysel pre detail a precíznosť.

Spoločnosť Hugo Boss si zakladá na tom, že venuje veľkú pozornosť potrebám a prianiam svojich zákazníkov. Nie je tomu inak ani pri výrobe kozmetiky, kde je veľký dôraz kladený na výber tých najkvalitnejších ingrediencií. Vďaka vyššie zmieneným skutočnostiam dnes Hugo Boss v podstate vládne svetu pánskej módy, avšak svoj parfum či exkluzívny kúsok oblečenia si tu v súčasnosti môžu vybrať i ženy.

Prvá vôňa Hugo Boss vznikla v 90. rokoch minulého storočia a dnes značka uvádza niekoľko rád moderných dámskych a pánskych parfumov prispôsobených súčasnému životnému štýlu. Parfumy Hugo Boss sú precízne vytvárané so zámerom odrážať silnú osobnosť svojho nositeľa a zároveň podtrhnúť jeho krásu.

Recenzie Hugo Boss HUGO Iced