Jacomo Silences

parfumovaná voda pre ženy 100 ml

1×
Jacomo Silences parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Jacomo Silences parfumovaná voda pre ženy 100 ml
100 ml

Kód: JAC0015 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

Stráženie dostupnosti tovaru

Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Vyberte si v košíku z našej ponuky skvelých letných darčekov k nákupu čohokoľvek nad 40 €.
Jacomo Silences
100 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis parfému Jacomo Silences

Parfém Jacomo Silences je kvetinovo-ovocná vôňa, ktorú vytvorilo samo slnko a dážď. Je ako okamih pred dažďom, kedy sa sviežosť zelených listov rozvíja na lúčoch slnka medzi mrakmi. Tak jemná, a zároveň silná. Ako lúče slnka, ktoré prerazia i tmavé mraky pred letnou búrkou. Ako hodená hrsť smaragdov vás zaplaví vôňa čiernych ríbezlí. Nežne vás naladí vôňa kvetov kosatca a narcisu zo samotnej Florencie. Omamná vôňa ruže s konvalinkou vás naplní zmyselnosťou a jemnou provokáciou. Po celý deň vás bude sprevádzať závan santalového dreva a ambry. Kombinácia vzácneho vetiveru a galbana vás zahalí do luxusu.

Vôňa Jacomo Silences si podmaňuje ženy na celom svete už od roku 1978 a stále očaruje nové generácie. Nechajte sa zviesť vôňou Jacomo Silences.

Zloženie

Hlava
galbanum, kosatec, narcis, ríbezle, ruža
Srdce
konvalinka, ruža
Základ
ambra, dub, santalové drevo, vetiver
Druh vône
kvetinová, zelená

O značke Jacomo

Parfémy Jacomo | Jacomo - Značka Jacomo sa dostala na svet v roku 1968, kedy Američan James Kaplan a francúzsky pianista Gerard Courtin založili prestížny obchod s koženým tovarom na 5th Avenue v New Yorku. Courtin bol tak nadšený umením, že zatúžil stvoriť parfém a parfumérstvu sa začal vášnivo oddávať. Roku 1970 sa dostal na trh prvý parfém Eau Cendrée a hneď o rok neskôr Chicane. Jacomo si dáva záležať nielen na obsahu parfému, ale aj na obale a flakónoch. Vôňa pre pánov s názvom Jacomo De Jacomo napríklad získala cennú sošku FIFI Awards za najlepšie zhotovené balenie. Flakóny parfémov Jacomo majú vždy nápaditý dizajn.

Hodnotenie Jacomo Silences

Pridať novú recenziu

3.0
1 hodnotenie
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem