Jacomo Silencesparfumovaná voda pre ženy

1×
Jacomo Silences parfumovaná voda pre ženy
Jacomo Silences parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
100 ml
31,30

Kód: JAC0015 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Kuriérom GLS
pondelok 24. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra sobota 22. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Jacomo Silences
Zloženie

Parfém Jacomo Silences je kvetinovo-ovocná vôňa, ktorú vytvorilo samo slnko a dážď. Je ako okamih pred dažďom, kedy sa sviežosť zelených listov rozvíja na lúčoch slnka medzi mrakmi. Tak jemná, a zároveň silná. Ako lúče slnka, ktoré prerazia i tmavé mraky pred letnou búrkou. Ako hodená hrsť smaragdov vás zaplaví vôňa čiernych ríbezlí. Nežne vás naladí vôňa kvetov kosatca a narcisu zo samotnej Florencie. Omamná vôňa ruže s konvalinkou vás naplní zmyselnosťou a jemnou provokáciou. Po celý deň vás bude sprevádzať závan santalového dreva a ambry. Kombinácia vzácneho vetiveru a galbana vás zahalí do luxusu.

Vôňa Jacomo Silences si podmaňuje ženy na celom svete už od roku 1978 a stále očaruje nové generácie. Nechajte sa zviesť vôňou Jacomo Silences.

Zloženie

Hlava
kosatec, ríbezle, narcis, ruža, galbanum
Srdce
ruža, konvalinka
Základ
santalové drevo, vetiver, ambra, dub
Druh vône
kvetinová, zelená

O značke Jacomo

Parfémy Jacomo | Jacomo - Značka Jacomo sa dostala na svet v roku 1968, kedy Američan James Kaplan a francúzsky pianista Gerard Courtin založili prestížny obchod s koženým tovarom na 5th Avenue v New Yorku. Courtin bol tak nadšený umením, že zatúžil stvoriť parfém a parfumérstvu sa začal vášnivo oddávať. Roku 1970 sa dostal na trh prvý parfém Eau Cendrée a hneď o rok neskôr Chicane. Jacomo si dáva záležať nielen na obsahu parfému, ale aj na obale a flakónoch. Vôňa pre pánov s názvom Jacomo De Jacomo napríklad získala cennú sošku FIFI Awards za najlepšie zhotovené balenie. Flakóny parfémov Jacomo majú vždy nápaditý dizajn.

Recenzie Jacomo Silences