Prejsť na hlavný obsah
Jennifer Lopez Promise parfumovaná voda pre ženy
Jennifer Lopez Promise parfumovaná voda pre ženy
Jennifer Lopez Promise parfumovaná voda pre ženy
Hlava
nashi, mandarínka, ružové korenie
Srdce
zimolez, jazmín sambac, koreň kosatca
Základ
kašmírové drevo, santalové drevo, ambra
Druh vôneovocná, kvetinová, drevitá

Byť po celý život autentická a úprimná sama k sebe – to je životná filozofia silnej ženy, ktorou je speváčka a herečka Jennifer Lopez. A práve to, čo J. Lo vystihuje a čo je pre ňu dôležité, stelesňuje parfumovaná voda pre ženy Jennifer Lopez Promise v kvetinovo-drevitej vôni s nádychom ovocnej sviežosti. Nech aj vás inšpiruje na autentickosť a vyslovenie sľubov, ktoré budú trvať naveky.

  • kvetinovo-drevitá vonná kompozícia vytvorená v roku 2019
  • inšpirovaná myšlienkou sľubu, ktorý trvá naveky
  • stelesňuje osobnosť silnej ženy, ktorá je úprimná sama k sebe

Zloženie vône
Vonnú kompozíciu otvárajú svieže a podmanivé tóny talianskej mandarínky, ktoré sa prelínajú s lahodnými akcentmi ružového korenia a hrušky nashi. Potom sa začína pozvoľna rozvíjať delikátny kvetinový buket tvorený jazmínom pravým, zemolezom a koreňom kosatca. Najdlhšie zostáva na koži drevitý akord, ktorý sa nádherne snúbi s kryštalizovanou ambrou.

Príbeh vône
Všetci dávame sľuby, ako sebe samým, tak aj navzájom, a sú to sľuby, ktoré majú trvať naveky. Touto myšlienkou je inšpirovaná parfumovaná voda Jennifer Lopez Promise, ktorá vznikla v roku 2019 ako vnemový podpis speváčky a herečky Jennifer Lopez.

Jej kvetinovo-drevitá vôňa stelesňuje všetko, čo Jennifer vystihuje a čo je pre ňu dôležité. EDP Promise je teda esenciou mnohostrannej a silnej ženskej osobnosti a J. Lo vás prostredníctvom nej pozýva na vytváranie vlastných sľubov – sľubov, že každým dňom budete lepšími bez ohľadu na to, čo vám stojí v ceste.

Jennifer LopezPromise parfumovaná voda pre ženy

4×
45,54
O 16 % výhodnejšie
50 ml
38,00

Viac než 5 ks na sklade | 76,00 / 100 ml, vr. DPH | Kód: JLO00650
1
Večerné doručenie
už zajtra utorok 23. 7. 2024
Osobný odber
streda 24. 7. 2024