Kérastase Elixir Ultimedarčeková sada I. (na lesk a hebkosť vlasov)

Kérastase Elixir Ultime darčeková sada I. (na lesk a hebkosť vlasov)
Kérastase Elixir Ultime darčeková sada I. (na lesk a hebkosť vlasov)
darčeková sada I. (na lesk a hebkosť vlasov)

Kód: KER04025 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

šampón pre matné a unavené vlasy 80 ml + skrášľujúca maska pre matné vlasy 75 ml + regeneračný olej 50 ml

  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Kérastase Elixir Ultime
Vlastnosti

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom Kérastase Elixir Ultime Elixir Ultime. Balíček plný vlasovej starostlivosti ako darček vždy poteší.

Vlastnosti:

  • vlasová starostlivosť pre krásne vlasy plné života
  • pre prirodzený a zdravý vzhľad vlasov
  • na regeneráciu a výživu vlasov
  • skvele sa hodí ako darček

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Typ oleja
zmesi olejov
Typ pokožky hlavy
normálna pokožka hlavy
Typ vlasov
poškodené vlasy
Účinok
lesk a hebkosť
Typ sady
darčeková sada

O značke Kérastase

Kozmetika Kérastase je jednou z najluxusnejších značiek vlasovej starostlivosti. Jej história sa začala písať v roku 1964, keď v laboratóriách kozmetického giganta L'Oréal vznikol prvý produktový rad tohto názvu.
Na vývoji šampónov, kondicionérov, olejov a iných výrobkov značky Kérastase sa podieľa viac ako 700 vedcov z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase kladie veľký dôraz na dôkladné testovanie, pričom sa spolieha predovšetkým na metódy in vivo. Hodnotiace centrum v Paríži (jediné svojho druhu na svete) zamestnáva 60 odborníkov, ktorí majú k dispozícii viac ako 8 000 dobrovoľníkov.
Kérastase ponúka špeciálne prípravky pre všetky typy vlasov – oslabené, zrelé, suché, mastné, normálne, vlnité atď. Samostatnú zmienku si zaslúžia tiež šampóny špeciálne určené pre mužov bojujúcich proti lupinám či jedincom trpiacim alopéciou. Ak vás zaujíma skôr styling, venujte svoju pozornosť penám, modelovacím pastám, lakom, gélom alebo tvarujúcim pastám. Skrátka a dobre, vyberie si naozaj každý.
Nie div, že výrobky Kérastase, obsahujúce vysokoúčinné aktívne látky, s obľubou používa celý rad profesionálnych kaderníkov, stylistov i vizážistov. Medzi tváre Kérastase patrí napríklad britská supermodelka a módna návrhárka Kate Moss (propaguje kolekciu Couture Styling). Z ďalších celebrít, ktoré na túto kozmetiku nedajú dopustiť, menujme Taylor Swift, Gisele Bündchen, Blake Lively či Brooke Shields.
Značka Kérastase iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú pre svoje vlasy len to najlepšie a nehľadia na cenu, majú citlivú pokožku hlavy alebo iné ťažkosti, túžia po nádherných účesoch, ale nemajú čas chodiť do salónov krásy.  

Recenzie Kérastase Elixir Ultime