Prejsť na hlavný obsah
KORIKA
KORIKA
Praktická veľkosť vhodná na cesty.
Cestovné balenie
Typ pletipre všetky typy pleti
Typ pokožkypre všetky typy pokožky
Účinokproti starnutiu, rozjasnenie, regenerácia, výživa, obnova hutnosti
Typ sadydarčeková sada, výhodné balenie
Kedy používaťna deň aj noc

Posledných 7 dní pred svadbou a prípravy sú v plnom prúde? Nevesty, priveďte k dokonalosti aj svoju pleť a pokožku vďaka geniálnej sade ošetrujúcich masiek s okamžitými účinkami.

Týždeň pred svadbou
To je najvhodnejšie obdobie na to, aby ste začali s očistou pleti. Siahnite po maske KORIKA StarBeauty s aktívnym uhlím, ktoré účinne absorbuje prebytočný kožný maz a zaistí pleti svieži vzhľad. Urobiť si chvíľku pre seba a na moment zabudnúť na všetok ten zhon sa vám určite zíde.

Tri dni pred svadbou
Pravý čas na revitalizačnú masku KORIKA StarBeauty so slimačím extraktom. Regenerácia, posilnenie pleti a hydratácia sa vám teraz naozaj budú hodiť! Tak si na chvíľu odpočiňte od finálnych príprav.

Vo svadobný deň
Tááá ta ta tááá! Je to tu. Deň, keď všetko vypukne. Vyplatí sa trochu si privstať a hneď ráno, ešte kým začnete s akýmikoľvek prípravami, použiť plátennú masku KORIKA s 24-karátovým zlatom. Rozjasní pleť ako žiadna iná!

Niečo navyše
Chcete, aby bol váš prvý novomanželský bozk nezabudnuteľný? Doprajte perám starostlivosť v podobe masky na pery KORIKA SciBeauty. Tá ich prekrví, dodá im jemnosť a objem. O bozky si budú len tak žiadať!

Nezabudnite, že celý svadobný deň budete na nohách. Venujte preto starostlivosť aj im. Vyskúšajte deň pred svadbou masku KORIKA na chodidlá. Maska ich pokožku krásne zjemní a dodá jej pružnosť.

Mysleli sme aj na ruky. Prstienok si nechajte nasadiť na jemné a hladké ruky. Postará sa o ne špeciálna maska KORIKA na ruky a nechty.


Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: KKR1160

plátenná maska 3 ks + maska na ruky a nechty 1 ks + maska na nohy 1 ks + hydrogelová maska na pery 1 ks