Lacalut Aktiv Herbal pasta pre posilnenie zubov a ďasien

 • Lacalut Aktiv Herbal pasta pre posilnenie zubov a ďasien
 • Lacalut Aktiv Herbal pasta pre posilnenie zubov a ďasien 1
 • Lacalut Aktiv Herbal pasta pre posilnenie zubov a ďasien 2
 • Lacalut Aktiv Herbal pasta pre posilnenie zubov a ďasien 3
   viac

  DARČEK PRE VÁS
  K nákupu produktov Lacalut nad 5 € od nás dostanete ústnu vodu Lacalut White ako darček. Získajte žiarivý úsmev s Lacalut.

  Varianty Lacalut Aktiv Herbal

  • Lacalut Aktiv Herbal pasta pre posilnenie zubov a ďasien 75 mlpasta pre posilnenie zubov a ďasien 

   Tento tovar je momentálne nedostupný.

   75 ml
   Kód: LCL0161

  Hore

  O značke Lacalut

  Hodnotenie

  Jednoduchosť aplikácie

  Kozmetická kvalita

  Spokojnosť s výsledkom

  Kozmetika Lacalut | Lacalut - pre kompletné zdravie ústnej dutiny. Lacalut je kompletný rad starostlivosti o ústnu dutinu vyvinutá špeciálne pre ochranu pred častými zdravotnými problémami, ako sú paradentóza alebo krvácanie. Výrobky tejto značky sa navzájom dopĺňajú a tvoria komplexný systém ochrany zubov a ďasien.Značka prípravkov pre ústnu hygienu Lacalut je na slovenskom trhu už 16 rokov a zahŕňa v niekoľkých typových radoch zubné pasty pre deti i dospelých, zubné aj medzizubné kefky, ústne vody, prípravky pre "tretie zuby" a ďalšie doplnkové produkty. Jednotlivé rady sa zameriavajú na špecifické účely, ako je napríklad šetrné bielenie zubov, starostlivosť o citlivé zuby alebo ochrana pred zápachom z úst.Veľmi úspešný je vďaka svojej unikátnej účinnosti napríklad rad Lacalut aktiv. Tento systém komplexnej ochrany zubov pred zápalom ďasien sprevádzaným krvácaním a vznikom parodontitídy, vyvinutý renomovanou univerzitou vo Freiburgu, zahŕňa zubnú pastu, ústnu vodu a špeciálnu zubnú kefku.Tím odborníkov, ktorý stojí za značkou Lacalut, presadzuje zdravý životný štýl a snaží sa apelovať na verejnosť, aby nepodceňovala správnu starostlivosť o zuby i celú ústnu dutinu. Pretože hygienické návyky si vytvárame v detstve, kladie Lacalut veľký dôraz na túto vekovú skupinu, pre ktorú vytvorila Lacalut detský program podporujúci prevenciu vzniku zubného kazu systémom zubných pást a zubných kefiek, prispôsobených podľa veku dieťaťa.Zubný kaz a zápal ďasien patrí v súčasnosti medzi najčastejšie ochorenia. Tí, ktorí si uvedomujú, že zdravie celého tela začína v ústnej dutine, volia pre starostlivosť o ňu Lacalut.

  Hore

  Recenzie Lacalut Aktiv Herbal

  Čo si o Lacalut Aktiv Herbal myslíte vy?

  Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


  Hodnotenie *

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "  Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov s cieľom spracovania a zobrazenia hodnotení produktu spoločnosťou Notino s.r.o. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

  Menu