Long 4 Lashes Lashobnovujúce rastové sérum na mihalnice

Long 4 Lashes Lash obnovujúce rastové sérum na mihalnice
Long 4 Lashes Lash obnovujúce rastové sérum na mihalnice
Výpredaj
4 ml
20,03

Kód: LFL04190 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
piatok 14. 8. 2020
Osobný odber
už zajtra štvrtok 13. 8. 2020

Popis produktu Long 4 Lashes Lash

Produkt Long 4 Lashes Lash zdôrazní váš pohľad a podčiarkne krásu vašich očí.

Vlastnosti:

  • posilňuje a vyživuje riasy
  • zabraňuje vypadávaniu rias
  • podporuje a urýchľuje rast rias
  • zaisťuje väčšiu hustotu
  • oftalmologicky testované

Použitie:
Používajte 1× denne, najlepšie pred spaním. Prílišné množstvo séra môže spôsobiť alergickú reakciu a pálenie či začervenanie očí. V prípade, že sa produkt dostane do očí, okamžite ich vypláchnite vodou.

O značke Long 4 Lashes

p>Kozmetika Long 4 Lashes ponúka špeciálnu kozmetickú starostlivosť pre bezchybnú pleť, riasy, obočie i vlasy. Inovatívny systém účinných látok maximálne podporuje regeneráciu a zdravý vzhľad. Unikátne formule jednotlivých produktov sú dermatologicky testované pod dohľadom dermatológov, alergiológov a pri očnej kozmetike taktiež očných lekárov.
Značka Long 4 Lashes sa zameriava na najmodernejší výskum a aplikáciu kozmetiky, ktorá odstraňuje príčiny nepríjemných problémov, akými sú nadmerný úbytok vlasov a rias, rednutie obočia, znečistená pleť a ďalšie. Vytvorené séra obsahujú vysokokoncentrované vzorce účinných látok, ktoré aktívne pôsobia na aplikované miesta.
Long 4 Lashes, kozmetika pre zdravie a krásu, je teraz dostupná aj na slovenskom trhu. Používajte špeciálnu kozmetiku, ktorá pomôže vyriešiť vaše problémy a podporí zdravie aj krásu vašej pleti, rias, obočia i vlasov!

Recenzie Long 4 Lashes Lash