L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés

farba na vlasy

3×
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba na vlasy
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba na vlasy
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba na vlasy
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba na vlasy
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba na vlasy
odtieň N1
6,80

Kód: LOR1087 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
K nákupu produktov značky L’Oréal Paris minimálne za 20 € teraz získate štýlovú čiernu kozmetickú taštičku ako darček.
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 27. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra sobota 25. 5. 2019
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés
odtieň N1 | 6,80

Popis kozmetiky L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés

Popis:
Novinka L’Oréal Paris Préférence Wild Ombré je jednoduchá voľba pre zvýraznenie vašich vlaso pomocou zosvetlenia dĺžok a končekov vlasov. Tri odtiene farieb na vlasy Wild Ombré vám okrem dokonalej a módnej farby prinášajú i žiarivý lesk. Balenie obsahuje profesionálnu kefku na vlasy a záverečnú starostlivosť obohatenú o Hi-shine komplex pre optimálne zosvetlenie a žiarivé hodvábne vlasy.  L’Oréal Paris Préférence Wild Ombré je tou správnou voľbou pre modernú ženu, ktorá chce predviesť svojmu okoliu bezchybný účes.

Účinky:

  • zvýraznenie dĺžok a končekov vlasov
  • žiarivý lesk
  • hodvábne vlasy
  • optimálne zosvetlenie jedným ťahom

Zloženie:

  • Hi-shine komplex pre žiarivé hodvábne vlasy
  • Nutri-ceramide pre hebké a hodvábne vlasy

Ako aplikovať:
Príprava:
Prekryte si ramená ochranným plášťom pre ochranu odevu a pokožky a vezmite si rukavice. Používajte priložené rukavice. Pre prípravu zmesy používajte nekovovú nádobu.
Odstránte uzáver aplikátora oxidačného činidla horizontálne. Prisypte zosvetľujúci prášok do oxydačného činidla. Potom pridajte zosvetľujúci krém do zmesi. Uzavrite aplikátor uzáverom a začnite premiešavať horizontálne oxidačné činidlo trením v dlaniach. Potom silne pretrepte vertikálne. Aby ste sa vyhli odkvapkávaniu odfarbovacieho produktu, odšraubujte hneď po príprave zmesi koniec aplikátoru. V prípade upchania aplikátoru použite na prepichnutie nekovový predmet. Opäť našraubujte koniec aplikátoru a znovu pretrepte.

Aplikácia:
1. Rozdelte odzadu vlasy do dvoch častí.
2. Rovnomerne vytlačte Ombré zmes na profesionálnu kefku, pokiaľ nie je rovnomerne pokrytá.
3. Začnite aplikovať medzi úrovňou ucha a brady. Najprv včesajte vzadu do dĺžky vlasov a končekov.
4. Pokračujte so včesávaním do strán a a predných dĺžok. Ľahko včesajte do predných dĺžok.
5. Nechajte pôsobiť 25 až 45 minút v závislosti od vašej požadovanej intenzity vzhľadu Ombré. Aby ste vedeli, či je odtieň dostatočne svetlý, očistite malú časť hlavy použitím prstu v rukavici po 25 minútach. Pokiaľ nie je odtieň dostatočne svetlý, znovu rozotrite zmes a nechajte ďalej pôsobiť.
6. Dôkladne opláchnite teplou vodou bez stiahnutia rukavíc a naneste polovicu záverečnej starostlivosti. Znovu dôkladne opláchnite.

Vyhnite sa kontaktu prípravku s vlasovou pokožkou. Počas pôsobenia prípravku vlasy nezakrývajte ani nezahrievajte (sušič vlasov). Neprekračujte predpísanú dobu pôsobenia prípravku. Po aplikácií prípravkov vlasy dôkladne opláchnite, aby ste zabánili škodám spôsobeným odkvapkávaním odfarbovacieho prípravku. Nikdy neskladujte zvyšky odfarbovacej zmesi. Vyhoďte ju ihneď po odšraubovaní a vyprázdnení obsahuaplikátora. Nikdy neskladujte zvyšky odfarbovacej zmesi.

Bezpečnostné upozornenie:
Dôležité: Tento prípravok obsahuje Persulfates. Môže vyvolať alergickú reakciu, v objedinelých prípadoch aj s vážnymi následkami. Pre vás a vášho zákazníka je teda nevyhnutné dodržiavať nasledujúce pokyny.
Nepoužívajte keď u vás došlo k alergickej reakcii na odfarbovací prípravok alebo ste citlivá na persulfates. Taktiež nepoužívajte pokiaľ je vaša pokožka citlivá, podráždená alebo poškodená. Pre všetky dotazy týkajúce sa citlivosti sa obráťte na lekára.
Prášok nevdychujte. Používajte rukavice priložené v balení. Nepoužívajte na odfarbovanie mihalníc a obočia alebo na iné účely okrem odfarbenia vlasov. Nepoužívajte na odfarbovanie brady a fúzov. Nepoužívajte na odfarbovanie celej hlavy. Nesmie prísť do kontaktu s očami. Ak príde do kontaktu s očami, ihneď ich vypláchnuť vodou. Ak nosíte kontaktné šošovky, pred vyplachovaním si ich vyberte. Vyhnite sa dotyku vlasov na tvári počas doby aplikácie. Dodržiavajte odporúčanú dobu aplikácie prípravku. Po aplikácií vlasy dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade, že počas aplikácie prípravku spozorujete podráždenie, pálenie, vyrážky, svrbenie v oblasti vlasovej pokožky, alebo dýchacie problémy, okamžite prípravok opláchnite vlažnou vodou a ďalej ho neaplikujte. Pred opätovným odfarbovaním konzultujte aplikáciu s lekárom. Nepoužívajte na vlasy jemné, poškodené, po trvalom narovnávaní, alebo trvalej preparácií v ten istý deň. Nepoužívajte na vlasy farbené hennou a priamymi farbami. Pri aplikácií nepoužívajte kovové predmety ( hrebene, sponky, …). Uchovajte mimo dosahu detí. Nepoužívať na odfarbovanie detských vlasov.
POSTUPUJTE PODĽA NÁVODU NA POUŽITIE!

O značke L’Oréal Paris

Kozmetika L'Oréal Paris | L'Oréal Paris je pravdepodobne najznámejšou francúzskou a svetovou značkou kozmetiky vôbec. Jej zárodok sa datuje až k roku 1907, kedy mladý a nádejný chemik Eugéne Schueller objavil prípravok na farbenie vlasov. Tento nenápadný produkt dal potom impulz k ďalším špičkovým a laboratórnym testom, ktoré prichádzali z úplne novými a vylepšenými výrobkami, ktoré bolo možné aplikovať na ženské telo. L'Oréal Paris rozšíril svoje výskumné centrá hneď do niekoľkých veľkých svetových miest. Dnes si možno pod značkou L'Oréal Paris predstaviť predovšetkým pleťové krémy, prípravky na vlasy, parfémy, ale aj make-upy a ďalšie.