MAC Dazzleglass

lesk na pery s hydratačným účinkom

MAC Dazzleglass lesk na pery s hydratačným účinkom
odtieň Moth To Flame 1,92 g
29,50

Kód: MAC1510 | 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 22. 5. 2019
Osobný odber
streda 22. 5. 2019
MAC Dazzleglass
odtieň Moth To Flame 1,92 g | 29,50

Popis kozmetiky MAC Dazzleglass

Lesk na pery MAC Dazzleglass zaistí vašim perám krásny vzhľad.

Vlastnosti:

  • dokonale vykreslí pery
  • hydratuje a zvláčňuje pery
  • trblieta sa

Použitie:
Naneste na pery rovnomernú vrstvu pomocou aplikátora.

O značke MAC

Profesionálna dekoratívna kozmetika M·A·C už veľa rokov určuje zo zákulisia módnych prehliadok celosvetové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnosťami umenia, módy a popkultúry a vyznáva heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pre milióny ľudí sa tak postupne stala omnoho viac než len beauty značkou.

Spoločnosť Make-up Art Cosmetics sa zrodila v kanadskom Toronte. Impulzom pre vznik bola nedostatočná kvalita vtedy bežne dostupných líčidiel. Vizážista a fotograf Frank Toskan spolu s majiteľom kaderníctva Frankom Angelom preto vytvorili vlastnú kolekciu dekoratívnej kozmetiky. Tá spĺňala tie najnáročnejšie požiadavky módnej fotografie aj umeleckého líčenia a v kozmetickom priemysle zapôsobila ako zemetrasenie.

Jedinečná šírka make-up portfólia, kombinácia glamour a elegancie so street štýlom a praktickosťou, profesionálni vizážisti namiesto klasických predajcov alebo trocha rebélie – tým všetkým MAC kozmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastúpená v 90 krajinách sveta a každý rok predstavuje novinky vo viac než 50 svojich kolekciách.