Prejsť na hlavný obsah

Mama Mio

O značke Mama Mio

Prečo by vaša pokožka nemohla vyzerať skvele aj v tehotenstve? Doprajte jej intenzívnu starostlivosť práve v tomto náročnom, a predsa krásnom období. Britská značka ošetrujúcej kozmetiky Mama Mio ponúka produkty, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre tehotné ženy, ženy po pôrode a pre dojčiace maminky. Ich ošetrujúce zloženie poskytuje extrémne namáhanej pokožke potrebnú výživu a hydratáciu a zanecháva ju pružnú a hodvábne jemnú.

 

Značku Mama Mio založila v roku 2004 podnikateľka Sian Sutherland so svojimi kamarátkami Kathy Miller, Tanyou Mackay a Jill Dunk. Sian bola zrovna tehotná a hľadala pre seba a svoje známe vhodnú kozmetiku, ktorá by extrémne namáhanej pokožke poskytla v tomto období potrebnú starostlivosť.

Produkty Mama Mio obsahujú tie najkvalitnejšie ingrediencie, sú plné prírodných látok rastlinného pôvodu, sú vegánske a obsahujú 100 % prírodné vône. Ich zloženie je bohaté na oleje a maslá s obsahom omega 3, 6 a 9 mastných kyselín, ktoré pomáhajú pokožku vyživovať a podporujú jej pružnosť. Sú skrátka vytvorené tak, aby skutočne podporovali všetky potreby žien vo všetkých fázach tehotenstva.

Vyskúšajte ikonické intenzívne hydratačné telové maslo Mama Mio Tummy Rub Butter, ktoré zvyšuje pružnosť a hydratáciu pokožky, alebo legendárny masážny olej Mama Mio Tummy Rub Oil s 99 % zložiek prírodného pôvodu, ktorý pokožke bruška poskytne naozaj intenzívnu starostlivosť. Ak vás trápi zvýšený výskyt strií, znížiť ich viditeľnosť pomôže telový krém Mama Mio Mama Marks Cream. Venujte pokožke tú najlepšiu starostlivosť a užívajte si toto krásne obdobie pokojne a bez starostí.

celý text skryť text