Max Factor 2000 Calorie Curl Addictriasenka pre objem a natočenie rias

3×
Max Factor 2000 Calorie Curl Addict riasenka pre objem a natočenie rias
Max Factor 2000 Calorie Curl Addict riasenka pre objem a natočenie rias
odtieň Black 11 ml

Kód: MXF1870 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis produktu Max Factor 2000 Calorie Curl Addict
Vlastnosti

S maskarou Max Factor 2000 Calorie Curl Addict natočíte riasy rovnako dobre ako pomocou klieštikov. Špeciálne zahnutá kefka zachytí riasy už od korienkov a husto rozmiestnené štetinky každú riasu dokonale obalia farbou na vytvorenie maximálneho objemu.

Vlastnosti:

  • precízne a efektívne natáča riasy už od korienkov
  • dodáva riasam maximálny objem bez zaťaženia
  • okamžite zvýrazňuje váš pohľad
  • ľahko sa aplikuje a rýchlo schne

Ako aplikovať:
Maskaru nanášajte jemnými ťahmi na riasy od korienkov až ku končekom. Pre väčšie zvýraznenie aplikujte viac vrstiev.

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Typ riasenky
tvarujúca, pre objem

O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu v oblasti líčenia. História značky siaha až k počiatku 20. storočia a reklamný slogan „make-up maskérov filmových hviezd“ odkazuje na zlatý vek Hollywoodu a príbeh o vývoji značky. Na striebornom plátne sa vtedy v súvislosti s make-upom totiž objavovalo jediné meno.

Max Factor bol vizionársky make-up artista ruského pôvodu, ktorý sa v roku 1914 presunul do Los Angeles, aby bol bližšie začínajúcemu filmovému priemyslu. Tu si založil obchod s líčidlami a herci si čoskoro chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie. Maskéri zas netrpezlivo čakali na nové produkty. Max Factor však veril, že kúzlo make-upu by malo byť dostupné všetkým ženám a prvýkrát v histórii tak začali byť líčidlá k dispozícii aj širokej verejnosti.

Viac než 100 rokov existencie značky už prinieslo celý rad ikonických produktov. Z tých úplne prvých to bol práve Max Factor make-up pre filmové plátno alebo zlatý prášok do vlasov. V posledných rokoch značku preslávila predovšetkým maskara Max Factor 2000 Calorie a dlhotrvajúci rúž Max Factor Lipfinity.

Recenzie Max Factor 2000 Calorie Curl Addict