Max Factor Bronzing Powderbronzujúci púder

10×
Max Factor Bronzing Powder bronzujúci púder
Max Factor Bronzing Powder bronzujúci púder
odtieň 01 Golden 21 g
5,10

Kód: MXF0208 | Na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu Max Factor Bronzing Powder

Bronzer Max Factor Bronzing Powder zdokonaľuje vzhľad pleti a dodáva jej ľahký efekt opálenia.

Vlastnosti:

  • dodáva pleti bronzový nádych
  • rozjasňuje pleť
  • dodáva tvári zdravý a svieži vzhľad

Použitie:
Pre opálený vzhľad naneste v malom množstve na celú tvár.

O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu v oblasti líčenia. História značky siaha až k počiatku 20. storočia a reklamný slogan „make-up maskérov filmových hviezd“ odkazuje na zlatý vek Hollywoodu a príbeh o vývoji značky. Na striebornom plátne sa vtedy v súvislosti s make-upom totiž objavovalo jediné meno.

Max Factor bol vizionársky make-up artista ruského pôvodu, ktorý sa v roku 1914 presunul do Los Angeles, aby bol bližšie začínajúcemu filmovému priemyslu. Tu si založil obchod s líčidlami a herci si čoskoro chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie. Maskéri zas netrpezlivo čakali na nové produkty. Max Factor však veril, že kúzlo make-upu by malo byť dostupné všetkým ženám a prvýkrát v histórii tak začali byť líčidlá k dispozícii aj širokej verejnosti.

Viac než 100 rokov existencie značky už prinieslo celý rad ikonických produktov. Z tých úplne prvých to bol práve Max Factor make-up pre filmové plátno alebo zlatý prášok do vlasov. V posledných rokoch značku preslávila predovšetkým maskara Max Factor 2000 Calorie a dlhotrvajúci rúž Max Factor Lipfinity.

Recenzie Max Factor Bronzing Powder

tracking pixel