Max FactorFacefinity make-up 3v1

Max Factor Facefinity make-up 3v1
Max Factor Facefinity make-up 3v1
odtieň 33 Crystal Beige 30 ml

Kód: MXF1765 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Discovery box s parfémovými mini vzorkami si v košíku vyberiete zadarmo k nákupu líčenia nad 40 €.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis Max Factor Facefinity
Vlastnosti

Najprv aplikácia podkladovej bázy, potom nanášanie make-upu a na záver maskovanie nedokonalostí korektorom? Ušetrite čas! Make-up 3 v 1 Max Factor Facefinity je unikátnou kombináciou podkladovej bázy, make-upu a korektora v jednom produkte. Za pár sekúnd zaistí bezchybný vzhľad pleti a zanechá ju dokonale zjednotenú.

  • kombinuje 3 produkty v 1
  • podkladová báza pleť hydratuje a predĺži výdrž make-upu
  • make-up zjednotí tón pleti a zaistí perfektný vzhľad
  • korektor zaistí lokálne vyššie krytie nedokonalostí  

Ako aplikovať:
Make-up naneste pomocou štetca, penového aplikátora či prstov na tvár a dôkladne rozotrite dostratena. Pre dosiahnutie vyššieho krytia vrstvite lokálne podľa potreby

Pred použitím mierne pretrepte.

Vlastnosti

Konzistencia
fluid
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ krytia
stredné
Ochrana pred slnkom
s SPF
Odtieň make-upu
medium

O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu v oblasti líčenia. História značky siaha až k počiatku 20. storočia a reklamný slogan „make-up maskérov filmových hviezd“ odkazuje na zlatý vek Hollywoodu a príbeh o vývoji značky. Na striebornom plátne sa vtedy v súvislosti s make-upom totiž objavovalo jediné meno.

Max Factor bol vizionársky make-up artista poľského pôvodu, ktorý sa v roku 1914 presunul do Los Angeles, aby bol bližšie začínajúcemu filmovému priemyslu. Tu si založil obchod s líčidlami a herci si čoskoro chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie. Maskéri zas netrpezlivo čakali na nové produkty. Max Factor však veril, že kúzlo make-upu by malo byť dostupné všetkým ženám a prvýkrát v histórii tak začali byť líčidlá k dispozícii aj širokej verejnosti.

Viac než 100 rokov existencie značky už prinieslo celý rad ikonických produktov. Z tých úplne prvých to bol práve Max Factor make-up pre filmové plátno alebo zlatý prášok do vlasov. V posledných rokoch značku preslávila predovšetkým maskara Max Factor 2000 Calorie a dlhotrvajúci rúž Max Factor Lipfinity.

Recenzie Max Factor Facefinity